Kaip pakabinti vaikiną?

Grupė: ŽMONĖS

Daugeliui merginų iškyla klausimas, kaip gi surasti tą vienintėlį bei užmegzti su juo draugystę. Šis procesas nėra labai lengvas, todėl reikia apsišarvuoti kantrybe ir suprasti kaip derėtų elgtis, o ko daryti geriau nereikia užsiimant paieškomis.

Visų pirma stenkitės išlikti savimi. Nebandykite aklai kopijuoti kitų moterų ar garsenybių stiliaus, manierų bei elgesio. Juk norite, kad vaikinas susižavėtu jumis, o ne tuo kuo nesate. Tačiau nepamirškite rengtis stilingai bei tvarkingai. Jei būsite gražiai apsirengusi ne tik labiau patiksite vaikinui, tačiau ir labiau pasitikėsite savimi, geriau jausitės. Dažydamasi nepadauginkite makiažo bei neapkraukite savęs blizgučiais. Stenkitės atrodyti natūraliau, nes tik saikingas makiažas pabrėžia Jūsų grožį. Tikriausiai nenorite atrodyti kaip kalėdinė eglutė, o ir vaikinų nežavi storas makiažo sluoksnis bei krūva blizgučių (bent jau jie patys taip teigia įvairiose apklausose). Nepadauginkite ir kvepalų, nes vyrams patinka natūralus moters kūno kvapas, tačiau nepamirškite palįsti po dušu.

Taip pat nepamirškite šypsotis. Šypsena skleidžia gerą nuotaiką, optimizmą bei draugiškumą. O kai kurie psichologai ar santykių ekspertai merginoms, klausiančioms kaip pakabinti vaikiną, atsako tik šiuo vienu žodžiu – šypsokitės. Šypsodamasi Jūs parodysite vaikinui, kad Jums yra smagi jo draugija bei Jums įdomu su juo būti. Beje, nuoširdžiai šypsenai yra beveik neįmanoma atsispirti. Žinoma, nepamirškite kartais ir nusijuokti. Juokas dažnai yra užkrečiamas, o smagi kompanija yra visada malonesnė. Parodydama, jog mokate juoktis bei turite gerą humoro jausmą greičiau sužavėsite vaikiną.

Nepamirškite ir taisiklingos laikysenos. Atloškite pečius, įtraukite pilvą bei nenuleiskite galvos žemyn. Sėdėdama taip pat nepamirškite nesikūprinti, pasistenkite visą laiką sėdėti tiesiai. Išlaikydama tokią laikyseną atrodysite elegantiška bei savimi pasitikinti.

Labai svarbu, ypač draugystės pradžioje, nepamiršti flirtuoti. Tačiau nepersistenkite, nepamirškite išlikti paslaptinga, nepulkite iškarto labai atvirauti. Domėkitės vaikino pomėgiais, nekalbėkite vien tik apie save, leiskite pasireikšti ir jam. Tuomet jis pasijaus svarbiu, suvoks, kad Jūs juo nuoširdžiai domitės.

Dar viena taisyklė, kurios privaloma laikytis yra ta, jog pirmojo pasimatymo metu nekalbėkite apie savo buvusįjį. Aplamai venkite kalbėti apie savo buvusius vaikinus, nelyginkite su jais naujojo. Juk ir Jums nebūtų malonu klausytis, jei vaikinas imtu Jus lyginti su kitomis merginomis, nuolat primintų savo buvusius santykius.

Pasistenkite šiek tiek palepinti Jums patinkantį vaikiną. Neveltui sakoma, jog kelias į vyro širdį eina per skrandį. Nustebinkite jį paruošusi skanius pietus ar pagaminusi jo mėgstamą desertą. Niekas negali atsispirti žaviai merginai, kuri moka gerai gaminti. Jei jums virtuvėje sekasi nekaip, tai šiek tiek pasipraktikuokite, paprašykite, kad jus pamokytų skaniai mokanti gaminti draugė, mama ar senelė. Pradėkite nuo kažko paprastesnio, pavyzdžiui iškepkite pyragą. Jūsų pastangos tikrai atneš vaisių.

Galite imtis inciatyvos ir pati patinkantį vaikiną pakviesti į pasimatymą. Dabar jau nebe tie laikai, kai turite laukti pirmojo žingsnio iš vaikino pusės. Galbūt jis tik ir laukia ženklo iš Jūsų, kad Jūs pirmoji parodytumėte, jog susidomėjote vaikinu ir jis turi šansų su Jumis.

Žinant kaip derėtų elgtis, o ko daryti nepatartina, galite drasiai siekti sau patinkančio vaikino ir galbūt labai greitai galėsite džiaugtis naujų, laimingų santykių pradžia.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Marija2016-01-21, 13:30 Geri patarimai ;)

Komentuoti:

Kiek bus 4+2=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")