Kaip pakabinti klasiokę, klasioką?

Grupė: ŽMONĖS

Mokykloje yra praleidžiama labai didelė laiko dalis, joje ne tik vyksta pamokos, tačiau ir lavinami socialiniai įgūdžiai. Čia susitinka vienoje vietoje daug bendraamžių, kurie stengiasi pažinti vienas kitą. Dažniausiai pirmoji meilė sutinkama dar darželyje, tačiau perėjus į mokyklą ji greit pasimiršta. Paaugliai pradeda rimčiau žiūrėti į priešingą lytį, pradedami jausti tvirtesni tarpusavio ryšiai. Nenuostabu, kad simpatizuojama klasiokams, nes su jais daugiausiai praleidžiama laiko, geriausiai jie pažįstami.

Išskirtinių taisyklių kaip pakabinti klasiokę ar klasioką nėra, tačiau savaime suprantama, kad reikia elgtis taktiškai ir mandagiai. Dažnai paaugliai įsivaizduoja, kad tampydami merginą už plaukų, kilnodami sijonus ir panašiai elgdamiesi atkreips į save dėmesį ir sulauks kokio nors atsako. Paprastai tai pasiteisina tik dėl tam tikro dėmesio, tačiau bendrame rezultate tai dažniausiai sukelia merginai pyktį ir ji pradeda tokių vaikinų vengti. Mėginimas atkreipti į save dėmesį grubiais, nemaloniais būdais yra pateisinamas dėl aplinkos įtakos, pagrindinė problema paaugliams būna draugai, dažnai kam nors simpatizuoti yra gėdinga, nes dėl to prasideda patyčios. Kad ir kaip būtų keista merginos elgiasi visiškai taip pat, jos eidamos pastumia draugą, sugadina kokį nors jo daiktą arba jį atima, taip siekdamos atkreipti į save dėmesį. Tai taip pat visai netinkamas būdas, nes tai ne tik svetimo turto niokojimas, bet ir žmogaus žeminimas.

Yra daugybė kitų būdų kaip pakabinti klasioką, jo nestumdant ir nelaužant daiktų. Galima pamėginti rasti laiko su juo pasikalbėti, pamėginti rasti bendrų pomėgių, jei vaikinas mėgsta sportuoti, galima su juo kartu pabėgioti. Puikiai tinka įvairūs vakarėliai kurie organizuojami mokyklose, paprastai diskotekose yra daug žmonių, silpnas apšvietimas, todėl niekas neatkreips į Jus dėmesio, o taip pat tokioje judrioje aplinkoje bus lengviau rasti bendrą kalbą.

Norint šiek tiek privatumo nuo aplinkinių, šiais laikais nesunku bendrauti ir nuotoliniu būdu, taip bus išvengiama nemalonių situacijų su kitais klasės draugais. Be to drovesniems toks būdas priimtinesnis, nes nepasimetama bendraujant gyvai, lengviau parašyti žodžius nei juos išsakyti. Galima bendrauti socialiniuose tinkluose arba mobiliuoju telefonu. Žinant kada klasiokės ar klasioko gimimo diena galima dovaną išsiųsti paštu, taip bus lengviau, nes nereikės susitikti gyvai. Po kelių atsargių bandymų padaryti gerą įspūdį bus lengviau pradėti bendrauti, toliau viskas pradėtų vystytis savaime. Pradings gėda dėl aplinkinių, nes bus abipusis ryšys ir jau nebus svarbu ką pagalvos kiti. Iš pradžių nedrąsu ne tik dėl draugų, bet ir dėl merginos ar vaikino reakcijos, atstūmimo baimės.

Vaikinams rasti būdą kaip pakabinti klasiokę yra daug lengviau. Pirmiausia merginai reikia švelnumo ir dėmesio, tačiau tai neturi būti daroma įkyriai ar tuo labiau skausmingai. Galbūt užtektų pagalbos ar patarimo atliekant kokias nors užduotis. Galima pamėginti susitarti kartu sėdėti per pamokas, taip bus galima kartu atlikti grupines užduotis.

Niekada nereikia vadovautis melu ir stengtis būti kažkuo kitu. Siekiant rimtesnių santykių reikia suprasti, kad ankščiau ar vėliau tas žmogus turės pažinti tikrąją asmenybę ir gali stipriai nusivilti sužinojęs ilgai slėptą teisybę. Mylimas žmogus priimamas toks, koks jis yra iš tikrųjų, todėl labai svarbu nuo pat pradžių santykius kurti tiesa ir pasitikėjimu. Šią klaidą daro beveik visos merginos, jos nori būti gražios, ir matomos, tačiau ne visiems vaikinams patinka prie savęs matyti jaunas merginas, kurios išvaizda panašesnės į mamas, o kvepalų tiek, kad kiekvienas puola čiaudėti. Visada reikia jausti saiką. Gražu yra pasidažyti ar pasidžiaugti savo tobula figūra, tačiau tai turi būti subtilu.

Nėra lengva pradėti bendrauti su patinkančiu žmogumi, nesvarbu ar tai klasės draugas, ar kitur pažintas žmogus, tačiau jei yra abipusis ryšys, bus lengva rasti patį tinkamiausią bendravimo būdą. Kaip pakabinti klasioką, klasiokę yra kur kas lengviau nei svetimą žmogų, nes su klasiokais praleidžiama daug laiko ir galima gerai juos pažinti. Tačiau visada reikia žinoti ribas ir suprasti, jog žmogus ne robotas, per prievartą neįmanoma pamilti, todėl pamėginti sudominti simpatiją galima, bet versti tikrai nedera.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Ema myli talonus2023-09-15, 09:41 Lol
Liepa2023-05-05, 16:13 Lol
Tomas2019-09-22, 00:19 Lol

Komentuoti:

Kiek bus 6+9=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")