Kaip atsiranda vaikai, kaip padaryti vaiką?

Grupė: ŽMONĖS

Klausimas kaip atsiranda vaikai dažniausiai išgirstamas iš vaikų lūpų, todėl tėvams pravartu būtų žinoti, kaip savo mažyliams paaiškinti šį ilgą procesą. Verta suprasti, kad mažam vaikui visų smulkmenų tikrai nevalia aiškinti, be to, mažai ką jis ir suprastų, tačiau ir apie gandrus ar kopūstus kalbėti ne pats geriausias būdas apšviesti vaiką.

Vienas paprasčiausių atsakymų į šį kylantį klausimą galėtų būti bandymas paaiškinti, kad vaikas auga mamos pilve ir po kurio laiko, kai jam pasidaro ankšta išlenda į mūsų pasaulį, susipažįsta su savo tėvais ir pradeda gyventi kartu, mokosi, toliau auga. Žinoma, ne visiems vaikams tokio atsakymo užtenka. Neretai galima sulaukti ir iš karto sekančio klausimo, kaip vaikai atsiranda tame pilve. Į šį jau kiek kebliau atsakyti, bet didelė dalis tėvų tiesiog užsimena apie sėklą, kuri kaip ir augalo sėkla, turi būti pasodinta. Vaikams įprastai smulkesnės detalės nelabai įdomu ir į tai nebesigilinama.

Suaugusieji puikiai žino, kad vaikui atsiradimui būtinas santykiavimas, vaisingumas bei 9 mėnesius trunkantis nėštumas, po kurio seka gimdymas, bet vaikams to pasakoti tikrai nėra būtinybės, bent jau iki pradinių klasių. Vėliau jie apie tai galės pasidomėti patys, pakalbėti išsamiau su Jumis ar sužinos kitais būdais. Tačiau suaugusiesiems neretai kyla kitas klausimas, kaip padaryti vaiką. Šis klausimas dažniausiai kamuoja tuos, kurie negali užmegzti naujos gyvybės per kurį laiką.

Šiais laikas priežasčių prastinančių pastojimą visa galybė: netinkama apranga, prasta mityba, alkoholis, tabakas, oro užterštumas, kontracepcija ir dar daugiau. Todėl pirmas žingsnis turėtų būti neigiamą įtaką darančių veiksnių kiekio sumažinimas.

Dažniausia pradedama nuo kontraceptinių priemonių atsisakymo. Logiška, kadangi jas naudojant pastoti nepavyks, tačiau vertėtų prisiminti, kad jos palieka savo pėdsaką organizme, todėl vertėtų apie tablečių ar panašaus pobūdžio kontraceptinių priemonių vartojimo nutraukimą pagalvoti bent porą mėnesių prieš planuojamą pastojimą. Tokios priemonės kaip prezervatyvai šioje vietoje įtakos nedaro, todėl jei vartojate tabletes galite jas iškeisti į prezervatyvus.

Labai svarbu tiek moteriai, tiek vyrui planuojant pradėti vaiką atsisakyti įvairių žalingų įpročių, tarp kurių tiek alkoholis ar tabakas, tiek ir nesveiki užkandžiai. Šių įpročių atsisakymas ne tik padės lengviau pastoti, užmegzti vaiko gyvybę, bet kartu ir padės pagerinti savo imuninę sistemą, stipresnis ir sveikesnis gims Jūsų vaikas.

Padėti išspręsti kilusį klausimą kaip padaryti vaiką gali ir kai kurios sekso pozos. Norint pastoti nebūtina vartyti sekso vadovėlių, tokių kaip Kamasutra, o pasirinkti populiaresnes ir būtinai patogias pozas. Prie efektyviausių priskiriamas tradicinis seksas (Misionieriaus poza) bei vadinamoji „šuniuku“ poza. Vertėtų prisivengti tokio sekso, kurio metu moteris yra stačioje pozicijoje.

Nepamirškite, kad ne visos dienos yra tinkamos norint pradėti vaiką. Pati vaisingiausia diena dažniausiai yra maždaug viduryje ciklo, dieną ar dvi vėliau nei vidurys. Tai yra, jei ciklas trunka 30 dienų, pati vaisingiausia diena įprastai bus 16-a. Žinoma, tai tinka toli gražu ne visoms moterims ir apie tai vertėtų pasikonsultuoti su savo ginekologu, jis gal patarti tiksliau.

Padėti greičiau gali ir kokybiškesnė sėkla. Siekiant pagerinti jos kokybę vyrams reikėtų prieš pradedant vaiką nustoti lankytis pirtyse, atsisakyti karštos vonios, nepatogių, spaudžiančių kelnių (tiek apatinių, tiek viršutinių). Taip pat, seksas turėtų būti reguliarus, bent keletą kartų per savaitę, taip sukuriama pati kokybiškiausia sėkla, o susilaikymas tik ją prislopina.

Kuomet nuspręsite ieškoti galimybių kaip pradėti vaiką, pradėkite ir domėtis kaip atsiranda vaikai, kaip jiems paaiškinti šiuos dalykus, nes anksčiau ar vėliau to tikrai prisireiks. Taip pat, nepamirškite, kad vaikai ne tik didesnė Jūsų šeima, malonūs nuotykiai ir smagios akimirkos visiems kartu, bet ir padidėjusi atsakomybė, todėl planuodami šeimos pagausėjimą darykite tai atsakingai, o ne spontaniškai.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

vardas2022-12-15, 21:31 JAU SUSITUOKĖ KELI METAI, bet bijau vaikų moterys ką galėtumėte patarti, noterys
Asala2019-01-18, 21:16 Na taip
jonas2018-03-12, 13:56 Labai geras padejimas
as sita zinojau2017-11-14, 16:40 as sita zinojau
goda2017-05-08, 16:57 kokie mieli vaikai
goda2017-05-07, 15:02 grazu
odeta2017-02-10, 13:52 kokie mieli vaikai

Komentuoti:

Kiek bus 7+3=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")