Kaip išgyventi moters neištikimybę?

Grupė: ŽMONĖS
Pasidalink:

Kaip išgyventi moters neištikimybę?

Pasaulyje neištikimybė suprantama labai skirtingai. Musulmonų tikėjimas leidžia turėti vyrams daug moterų jei laikomasi tam tikrų taisyklių, o moterys negali net akies krašteliu žvilgtelėti į kitą vyrą, ką jau kalbėti apie kokį nors intymesnį bendravimą ar flirtą. Europoje nepriimtina daugpatystė, tačiau nei vienai lyčiai nedraudžiama bendrauti su skirtingos lyties atstovais. Plačiai paplitęs posakis „nuėjo į kairę“ dažniausiai taikomas vyrams, tačiau moterys taip pat ne išimtis. Pasitaiko tokių nuklydimų ir tarp dailiosios lyties atstovių.

Pasidalink:

Paprastai neištikimybė sugriauna žmonių santykius, užgauna kito žmogaus jausmus ir stipriai pažeidžia psichologinį stabilumą. Vieniems vyrams moters neištikimybė sugriauna visą jų pasaulį, susikurtą idealą, kiti tai išgyvena labai ramiai ir greitai atsigauna. Žmogaus reakcija į neištikimybę yra labai individuali. Jei poros santykiai silpni, dažnai pykstasi, sunku rasti bendrų interesų, tokiems žmonėms neištikimybė tik palengvina apsisprendimą nutraukti nelaimingus santykius, tačiau dažniausiai neištikimybė kerta netikėtai, vyrai nesupranta, kodėl taip nutiko, kas paskatino moterį eiti pas kitą. Tokiu atveju žmogaus jausmai susimaišo, susipina meilė ir neapykanta, pasidaro sunku valdyti emocijas.

Kad ir kaip atrodytų lengva išspręsti tokius dalykus, visada jie stipriai paveikia kiekvieną žmogų. Kiekvienas vyras ieško sau tinkamiausio būdo kaip išgyventi moters neištikimybę. Galima atkreipti dėmesį į kelis dažniausiai taikomus būdus, kurie greičiausiai ir lengviausiai padeda pradėti naują gyvenimą. Patyrę moters neištikimybę kai kurie išsilieja aprėkdami partnerę, nors dauguma vyrų vengia apie tai kalbėti, stengiasi viską kaupti savyje, tačiau nei vienas, nei kitas kraštutinumas nepadės, aprėkus moterį problema neišsispręs, o tylint labai kenkiama savo nervų sistemai ir tai gali vėliau atsiliepti kitomis ligomis, todėl svarbu rasti laiką, kad ramiai pasikalbėti, išsiaiškinti neištikimybės priežastis ir nuspręsti kaip elgtis toliau. Jei įmanoma reiktų stengtis išsaugoti santykius, tačiau žinant, kad neišeis to pamiršti ir atleisti geriau nutraukti ir pradėti viską iš naujo.

Kai kuriems vyrams pasidaro lengviau pabendravus su draugais ar kitais artimais žmonėmis, net nebūtina apie visą situaciją kalbėti, užtenka pabūti kitoje aplinkoje, kad pamiršti viską ir nusiraminti. Tačiau kiti kaip tik geriau jaučiasi pabūdami vieni ir viską ramiai apgalvodami. Todėl, ar pasakoti apie tokius dalykus kitiems, ar ne yra asmeninis pasirinkimas. Jei nuo išsikalbėjimo palengvėja, žinoma, geriau išsipasakoti tam kuo pasitikite. Niekada nereikia kaltinti savęs ar mėginti keršyti moteriai, kuri Jus išdavė. Santykiai paremti abipuse meile ir pasitikėjimu, todėl jei moteris nuėjo pas kitą tai nereiškia, kad tik Jūs dėl to kaltas, gal jai norėjosi ko nors naujo arba nebėra tos meilės, kokia buvo ankščiau. Taip pat nenuostabu, kad daug porų skiriasi dėl to, kad per savo darbus pamiršta vienas kitą, neberanda laiko kada pabūti tik dviese. Taigi, jei net nėra konkrečios ir akivaizdžios priežasties reikėtų priimti svarbų sprendimą, ar santykius tęsti, ar juos nutraukti.

Po tokio santykių nutraukimo paprastai vyrai pradeda vengti dailiosios lyties atstovių, tačiau nereikėtų prieš jas nusistatyti, gal mylėta moteris tiesiog nebuvo ta, su kuria lemta nugyventi visą likusį gyvenimą. Reiktų duoti sau laiko su viskuo susitaikyti, tačiau neužsidaryti nuo kitų žmonių. Kartais net patys nejaučiame kaip bėgame nuo žmonių, kurie mums gali padėti ir taip tik dar labiau viskas apsunkinama. Gali būti, kad kita moteris ne tik supras ir išklausys, bet su jos pagalba bus atgautas pasitikėjimas savimi. Nebūtina iškart pradėti naujų santykių, bet praplėsti draugų ratą tikrai naudinga.

Jei tai buvo netikėta išdavystė visada daug sunkiau rasti sprendimą kaip išgyventi moters neištikimybę, nes tada pažeidžiamas pasitikėjimas žmogumi, sugriaunami visi ateities planai. Neretai pasitaiko, kad išduoti vyrai puola į depresiją, kurią lydi alkoholis, gyvenimas jiems praranda prasmę, nelieka jokio tikslo, tokio likimo reiktų labiausiai vengti. Reiktų kuo greičiau rasti sau tinkamą užsiėmimą, kuris nukreiptų visas nemalonias mintis. Tai gali būti žvejyba, sportas, draugai, kai kuriems puikiu užsiėmimu gali tapti netgi naujas darbas. Svarbu, kad tai padėtų gyventi toliau ir neprarasti vilties.

Jei pora turi vaikų ir moteris išdavė vyrą reiktų stengtis, kad vaikai nebūtų įtraukti į visą šį procesą. Jei vis tik bus nutarta skirtis vaikams reiktų paaiškinti tik tai, kas jiems aktualu, nesigilinant į smulkmenas ir nenuteikinėjant vaikų prieš kurį nors iš tėvų. Vaikai turi suprasti, kad tėvai gyvens atskirai, dėl to teks gyventi tik su vienu iš savo tėvu, bet vis tiek jie bus mylimi vienodai abiejų ir galės susitikti, bendrauti. Labai svarbu, kad vaikai nepasijaustų atstumti, nebereikalingi, ypač svarbu stebėti paauglių emocijas, kad nesugriauti jų pasaulio ir nepažeisti raidos.

Bet kokia išdavystė žmogui yra labai jautrus dalykas, kurio metu kiekvienas žmogus nemalonius jausmus išgyvena skirtingai. Tačiau kaip bebūtų skaudu reikia tai priimti kaip vieną iš daugelio gyvenime skirtų išbandymų ir jį įveikti, susiimti ir pradėti kilti aukštyn. Svarbiausia visas problemas išspręsti taip, kad vėliau netektų dėl nieko gailėtis.

Pasidalink:

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 4+4=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")