Ką padovanoti merginai?

Grupė: ŽMONĖS

Artėja ypatinga proga? Jei esate tas, kuris turi merginą ir kiekvieną kartą, artėjant svarbiai datai, laužote galvą, ką jai padovanoti - šis straipsnis kaip tik jums. Jei kartais atrodo, kad pritrūkote idėjų ar viskas pernelyg banalu, išbandyta ir išdovanota - galvokite iš naujo.

Kartais atrodo, kad geriausia išeitis yra nubėgti į parduotuvę, pagriebti pirmą pasitaikiusį daiktą, kuris jai patiktų ir štai - dovana paruošta. Bet juk visi norime, kad gavus dovaną merginos akys suspindėtų, o šypsena praskaidrintų tiek jos, tiek jūsų dieną. Todėl pateikiame patarimų, kai atgaivinti net labiausiai pabodusias dovanų idėjas.

Gimtadienio dovanos
Gimtadienis greičiausiai yra ta diena, kai išrinkti dovaną yra lengviausia. Juk tereikia žinoti ką ji mėgsta, kuo domisi. Arba, galų gale, apie ką svajoja. Ir visai nesvarbu, kurioje santykių stadijoje jūsų pora yra, gimtadienis - visada gera proga padovanoti kažką prasmingo ir įsimintino. Ypač, jei tai bus dovana, apie kurią ji vis užsimena, kaip norėtų. Tai reikš, kad klausotės ir dedatės į galvą tai, ką ji sako.

Sukaktuvės, svarbių datų minėjimas
Šios datos yra labai svarbios jūsų santykiams, jums, kaip porai. Geriausios dovanos yra tos, kurios primena kartu praleistą laiką, geriausias ir romantiškiausias jūsų poros akimirkas. Dovanokite dovanas, kurios simbolizuoja jūsų meilė ir patirtį, kurią kaupiate kartu, kaip pora. Pavyzdžiui, ir paprasti raktų pakabukai gali tapti itin sentimentalia dovana, jei toks pakabukas bus pateiktas teisingai.

Ką dovanoti?

Gėlės. Nesenstanti klasika. Užsakykite gėlių pristatymą į namus su kurjerio pristatymu. Patikėkite, tai itin maloni ir netikėta staigmena. Tačiau jei gėles norite įteikti patys, padarykite tai ypatingai. Parašykite neilgą laišką, įkomponuokite į dovanos pateikimą. Taip pat, gėlės kartais gali atstoti visą dovaną, kai proga nėra tokia didelė arba tai tiesiog eilinė diena, kai norite nudžiuginti savo brangų žmogų.

Saldainiai ir šokoladas. Sakote, kad tai pabodęs ir senas dovanų variantas? O jūs pameginkite pabūti tu senu „kavalieriumi“ ir atnešti jau gėlių, šokolado ir šampano. Ji tikrai neišvarys pro duris. Ši dovana gali atrodyti neskoningai, jei tai pirmasis pasimatymas ar santykiai, kurie neaišku, kur veda. Tačiau jums, kai esate vienas kitą vertinanti pora, toks pradžiuginimas tikrai nepakenks.

Išbandykite įvairių variacijų. Pavyzdžiui, saldainius sudėti į šokolado fondiu. Netikėta, saldi dovana ir jos pateikimas neliks nepastebėti.

Knygos. Jei mergina mėgsta skaityti, nebijokite jai padovanoti knygų. Tikra skaitymo mylėtoja įvertins tokią dovaną, kaip supratimą apie jos pomėgius ir to vertinimą. Atidžiau reiktų rinktis tuo atveju, jei tam tikrais klausimais mergina kategoriška - nemėgstančiai poezijos nedovanokite poetų rinkinių ir panašiai. Būkite atidūs.

Kosmetika. Čia šiek tiek sunkiau, nes reikia atrinkti, žinoti kas tinka ir patinka. Atrodo, kad geriausias variantas tiesiog nupirkti dovanų čekį ir lai tegu pati renkasi, ko nori. Tačiau juk daug smagiau, kai dovana parodo, kad domėjaisi, rinkai ir tau buvo svarbu ar jai patiks ta dovana. Pavyzdžiui, renkant kosmetiką, niekada neprašausite pasirinkę natūralią. Dabar daug gamintojų siūlo odai nekenksmingą, o kaip tik naudingą produkciją, kuri odą daro dar skaistesne. Tokiomis savybėmis pasižymi natūralūs aliejai, rankų darbo kosmetika ir panašiai. Panaršykite internete, pasiklausinėkite konsultančių ir tai tikrai padės išrinkti geriausią dovaną.

Papuošalai. Yra tokie dainos žodžiai -  „Diamonds are a girl's best friend“. Tačiau norint pradžiuginti savo merginą nebūtina iškart lėkti į prabangios juvelyrikos saloną. Pasižvagykite aplink - tiek daug gražių natūralių akmenų, rankų darbo papuošalų galite išrinkti. Atkreipkite dėmesį, kuriuos papuošalus jūsų mergina nešioja dažniausiai ir štai - jums atsakymas, ką jai padovanoti.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 5+1=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")