Gėlės mamai: stebinkite kasdien!

Grupė: ŽMONĖS

Mama nusipelnė gėlių ne tik per Mamos dieną ar gimtadienį. Dovanokite ir stebinkite ją gėlėmis dažniau nei du kartus per metus. Tam ypač palankus metas pavasaris ir vasara, kai ne tik prasiplečia gėlių parduotuvių asortimentas, bet ir pražysta visos pievos ir laukai.

Ar atsimenate, kai buvote maži ir nešdavote mamai pienių, ramunių ar tiesiog smilgų puokštes? Tai jas pradžiugindavo ne ką mažiau, nei šiandien gauta elegantiškų rožių puokštė. Gėlės, kurias įteikiame, keičiasi, nes augant mums, keičiasi ir mūsų požiūris - didėjant galimybėms imame verstis per galvą ir vis labiau stengtis nustebinti, išrinkti prabangiausią ir geriausią dovaną ir, šiuo atveju, puokštę.

Kai kuriems žmonėms gėlių rinkimas, derinimas ir įteikimas - kaip įprasta diena, viskas vyksta paprastai ir lengvai. Tačiau kitiems, tai nėra taip paprasta! Taigi, čia pateiksime keletą faktų, kurie turėtų palengvinti jums gėlių rinkimo mamai naštą!

Žinoma, niekada neprašausite pasirinkę jos mylimiausias gėles. Bet jei norite būti originalūs ar tiesiog pamiršote, kokios tos gėlės yra, galite rinktis iš šio sąrašo. Nes gėlės mamai yra viena puikiausių dovanų.

Šiuolaikinei mamai tikrai patiks ir tiks kalijos. Šios išraiškingos gražuolės yra subtilios ir elegantiškos formos su aiškiomis linijomis. Jos puikiai atrodys įvairių stilių namuose, bet idealiausiai atskleis savo grožį modernaus stiliaus apsuptyje. Ir, nepamirškite, kad jų žydėjimas truks mažiausiai dvi savaites!

Klasikos mėgėjai mamai rinkitės rožes. Juk tai elegancijos, klasikos ir prabangos sintezė. Ir kas geriau gali pasakyti, kaip vertinate mamą, nei tokių gėlių puokštė.

Įteikite mėgstamiausios spalvos rožes arba rinkitės iš daugelio kitų spalvų, neapsiribokite vien raudona. Rožių pasirinkimas gausus: nuo švelnių rausvų, persikinių iki geltonų, oranžinių ar net levandiškai melsvų. O jei norite tiesiog priblokšti mamą, tai įteikite sodo rožių, kurios turi kur kas intensyvesnį kvapą ir stambesnius žiedus.

Augote ir mokėtės iš tiksliai žinančios ko nori ir siekiančios tobulybės mamos? Neapsiriksite atnešę jai tulpių puokštę. Jų yra tokia gausybė spalvų, kad įtiksite net toms, kurios turi šiek tiek eklektišką spalvų suvokimą.

Vintažinį stilių mėgstanti mama nudžiugs gavusi hortenzijų. Šie dideli, platūs ir purumo jausmą sukeliantys žiedai yra mieli ir tikrai suteiks prabangos jausmą. Hortenzijų yra įvairių spalvų, todėl lengvai jas priderinsite prie kambarių sienų, mamos mėgstamiausios spalvos ir mylimiausios suknelės. Šios gėlės į namus atneš jaukumo ir lengvumo pojūčio.

O jei net neįsivaizduojate, kuriam tipui priskirti savo mamą - rinkitės bijūnus. Tai prabangi, didinga ir romantiška gėlė, kurios kvapas pakeri ir nenustoja stebinti. Vėliau, jiems nužydėjus, žiedlapius galima surinkti ir pasigaminti kvepiančių pagalvėlių ar tiesiog papuošti žiedlapiais namus.

O galbūt žinote, kuri gėlė buvo jos mėgstamiausia vaikystėje? Paauglystėje? Suteikite dovanojamoms gėlėms sentimentalumo padovanodami puokštę iš gėlių, kurių darželis augo po jos vaikystės kambario langais.

O jei norite nustebinti ir palikti mamą be žado ar tiesiog negalite jos pasveikinti akis į akį - pasirūpinkite kurjeriu. Gėlių pristatymas į namus išspręs šias problemas už jus. Tik įsivaizduokite mamos nustebimą, kai į namų duris paskambins dailiai apsirengęs kurjeris ir įteiks jai didelę, žavią, specialiai jai sukomponuotą puokštę su rašteliu nuo jūsų. Nesunku įsivaizduoti, kokia laiminga padarysite savo mamą.

Todėl nedelskite, apdovanokite dėmesiu savo mamą jau šiandien, nes ji tikrai to nusipelnė.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 1+6=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")