Kaip padidinti penį, varpą?

Grupė: SVEIKATA

Jei moterims kartais įdomu kaip padidinti krūtinę, tai vyrai neretai ne kaip jaučiasi dėl savo penio ilgio ar apimties. Šią problemą galima išspręsti – tam padeda penio didinimo pratimai ar specialios priemonės, retais atvejais imamasi ir operacijų, tačiau jų nerekomenduoja net tuo užsiimantys specialistai, kadangi žala gali būti gerokai didesnė nei nauda.

Didelė dalis vyrų susižavi specialiomis pompomis ar panašaus tipo prietaisais, kurie gali padidinti penio ilgį. Šių prietaisų naudojimas turėtų būti labai atsakingas, kadangi nepaisant instrukcijų, netinkamai panaudojus galima labai stipriai pakenkti savo varpai. Dėl šios priežasties rekomenduojama imtis kaip įmanoma natūralesnius metodus, kurių yra ne vienas ir ne du.

Pirmas žingsnis natūraliai siekiant padidinti savo pasididžiavimą – mesti rūkyti. Rūkymas yra labai didelis Jūsų penio priešas. Žinoma, akivaizdžiai to nepastebėsite, tačiau per keliolikos metų rūkymo patirtį varpa susitraukia kaip reikiant, todėl jei pradėjote rūkyti dar būdamas moksleivis, pasiekę 30 jau turėtumėte pajusti, kad penis nebetoks ilgas ir nebeveikia taip, kaip veikė anksčiau.

Kuomet mesite rūkyti ar palaipsniui mažinsite surūkomų cigarečių kiekį užsiimkite sportu, kas rytą atlikite pačią paprasčiausią mankštą, vakare pabėgiokite. Visa tai skatina geresnę kraujotaką, kuri ir yra ilgesnio penio pagrindas. Kaip žinia, kontrastingas dušas taip pat gerina kraujotaką, todėl nevenkite apsiprausti tai šiltu, tai šaltu vandeniu – kasdieninė tokia procedūra ženkliai padės Jums siekti rezultatų.

Kalbant apie vandenį svarbu nepamiršti, kad negalima nei sušalti, nei perkaisti, todėl ypač dažnos ir ilgos pirties procedūros, mirkimas karštoje vonioje ar taip pamėgtame kubile gali tapti pražūtingos Jūsų siekiamiems rezultatams. Todėl prieš imdamiesi šių malonumų nepamirškite pagalvoti apie galimas pasekmes.

Jei tikitės, kad pavyks sau atsakyti į klausimą kaip padidinti penį per keletą minučių tai Jums tėra keli realūs variantai – tabletės, kurių poveikis išlieką keletą valandų (tačiau jos labiau skirtos gerinti erekciją, o varpos dydis tuomet tampa šalutiniu poveikiu) arba penio pompa, kuri didesnio penio efektą palaiko iki 10 ar 12 valandų. Tačiau šie metodai rekomenduojami tik labai savimi nepasitikintiems, trumpalaikio vienkartinio efekto norintiems asmenims. Dažnai naudodami šiuos metodus galite vėliau turėti rimtų problemų tiek su sekso kokybe, tiek su potencija.

Siekdami padidinti savo penį turite suprasti, kad ypač daug priklauso nuo Jūsų kraujotakos, fizinės ir psichologinės būklės (kuo labiau atsipalaidavę būsite, tuo lengviau bus pasiekti norimų rezultatų), todėl neapsunkite visko, pasirinkite tinkamą kelią ir siekite savo tikslo žingsnis po žingsnio, juk norite sužinoti kaip padidinti varpą taip, kad ji tokia liktų ilgam. Be viso to, prisiminkite, kad vieną kartą padidinę ir norėdami išlaikyti rezultatą turėsite reguliariai mankštintis, užsiimti savęs priežiūra, kitaip po kurio laiko rezultatai grįš į pradinę padėtį.

Nepaisant to, kad didelė dalis vyrų nėra patenkinti savo varpos dydžiu, jis nėra pats svarbiausias dalykas santykiaujant. Labai daug gali sekso technika, naujos ir įvairios pozos, kiti stimuliuojantys dalykai, tereikia rasti tai, kas abiem partneriams suteikia daugiau malonumo, labiau įaudrina.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

e2020-12-10, 19:15 Daugiau nera kitu budu
Marius2019-10-08, 08:35 Sveiki,norejau pasidometi del tableciu salutinio poveikio Sildamax
Julius2017-12-27, 16:28 Viena karta maceu vidio kai badidina peni su cesnaku ir svogunais tai mitas ar tesam
R2017-11-09, 15:57 Ar naudojant penio pompa imanoma pasiekti kazkokio ilgalaimio rezultato?
Daktaras2017-08-16, 16:00 Ne
Remiss2017-07-24, 01:02 Ar yra galimybė tablečių pagalba padidinti peni

Komentuoti:

Kiek bus 8+6=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")