Studento kišenei įkandama perkraustymo įmonė. Kaip ją rasti?

Grupė: NAMAI, BUITIS

Geros perkraustymo kompanijos suradimas gali būti tikras iššūkis. Šiais laikais, kai perkraustymo paslaugomis gali užsiimti praktiškai bet kas, kas tik turi didelį autobusiuką tinkamą daiktams vežti, labai sunku surasti tokią firmą, kuri ne tik rūpinsis kaip išpešti daugiau pinigų, bet ir saugiai perveš jūsų daiktus. Taigi, klausimas kaip rasti patikimą įmonę kyla daugeliui.

Paprastas niekuo neišsiskiriantis studentas, kuris iš mažo miestelio atvyko į svetimą didmiestį, išsinuomavo butą ir jame pragyveno daugiau nei metus - štai kam dažnai tampa reikalingos pervežimo paslaugos. Bėgant laikui po truputį atsiranda vis daugiau gyvenimui būtinų daiktų – rašomasis stalas, lova, šaldytuvas ir kitos smulkmenos. Žinoma, visa tai perkant nepagalvojama kaip juos reikės perkelti į kitą vietą, jei teks išsikraustyti. Tiesą pasakius, tokie planai retai kada ir šauna į galvą, ypač, jei butas labai patinka, o ir jo nuomos kaina nesikandžioja. Dažniausiai tikimasi, kad bus galima jame gyventi neribotą laiką. Tačiau nuomos sutarčiai einant į pabaigą pasitaiko, kad buto šeimininkė praneša liūdną žinią – čia gyventi bus galima dar mėnesį ir po to reiks iš čia išsikraustyti. Taip ir prasideda buto bei patikimos perkraustymo įmonės paieškos.

Studentai butus randa gana greitai, ko negalima pasakyti apie gerą perkraustymo paslaugų Vilniuje įmonę. Toks darbas (taip, vadiname tai tikru darbu) užtrunka tikrai nemažai laiko. Paklausite kodėl taip ilgai? Vienintelė to priežastis yra ta, kad daiktų pervežimo įmonių yra be galo daug, visos jos skelbiasi esančios geriausios, bet juk jums reikia išsirinkti tikrai atsakingiausią ir labiausiai studento kišenei prieinamą įmonę.

Tinkamiausią įmonę rekomenduojame rinktis šitaip: jei nei vienas iš draugų negali rekomenduoti tokios įmonės - paiešką pradėkite internete. Iškart atmeskite visas įmones, kurių interneto svetainės prastai funkcionuoja, atrodo netvarkingos ir nepatikimos. Sunku įsivaizduoti sėkmingai veikiančią įmonę su nefunkcionuojančia interneto svetaine ar dar blogiau – visai be jos.

Taigi, atsirinkę kelias įspūdį padariusias įmones, imkitės ieškoti daugiau informacijos apie jas ir jų veiklą. Patikrinkite visus tinklalapius, kuriuose žmonės gali talpinti komentarus ir skundus apie netinkamą įmonių veiklą, pažeidimus. Taip atkris dar kelios netinkamai daiktus gabenančios ir juos pažeidžiančios įmonės.

Likusiom įmonėms skambinkite telefonu, šitaip patikrinsite ar įmonės gerai nusimano apie savo vykdomą veiklą, bei sužinosite, kurios iš jų paslaugos jums kainuos mažiausiai. Taip pat, svarbu, kad daiktai būtų pervežti kuo greičiau, nes laiko limitas jau gali eiti į pabaigą. Po skambučių atsirinksite, kurie įmonių vadovai ar administratoriai yra labai nemalonūs ir nepatenkinti, kad klausinėjate, o kiti gal net nesugebės atsakyti į paprasčiausius jūsų užduotus klausimus. Liksite apstulbęs, kad kažkas sutinka tokioms įmonėms patikėti savo turtą. Tačiau būtent šie skambučiai padės išsirinkti geriausią perkraustymo įmonę.

Pasirinkite tą įmonę, kuri sudomins savo interneto svetaine. Joje  turite rasti ne tik reikalingiausią informaciją, bet ir blogą, kuriame daug įrašų apie baldų pervežimą, kraustymosi ypatumus. Tokie patarimai ne tik praverčia, bet ir parodo įmonės požiūrį į savo darbą. Kitas svarbus faktorius - užtikrinimas, jog prieš vežant daiktai bus saugiai supakuoti, todėl ant jų tikrai neatsiras nei vieno naujo įbrėžimo.

Patikima įmonė pervežimo dieną atvyksta nei kiek nepavėlavę, su savimi atsiveža visas saugiam perkraustymui reikalingas medžiagas. Patys, be jūsų pagalbos, viską supakuoja ir po savęs nepalieka nei vienos, net smulkiausios šiukšlės.

Todėl nebesiblaškykite, vadovaukitės šiais kriterijais ir jų pagalba greit išsirinksite perkraustymo įmonę.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 3+3=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")