Kaip padidinti užpakaliuką, sėdmenis?

Grupė: KITA

Stangresnis, gražesnis ir didesnis užpakaliukas – tai, ko siekia nereta dailiosios lyties atstovė. Tačiau kaip padidinti užpakaliuką, kokių priemonių imtis, kad nereikėtų vėliau gailėtis pasiekto rezultato? Pasiryžkite šiokiam tokiam aktyviam darbui.

Pirmiausia reikėtų prisiversti sportuoti. Tai nebus svarbiausia dalis formuojant dailų užpakaliuką, tačiau tikrai prie to prisidės ir duos savo naudos vėliau, siekiant išlaikyti geras formas ir gerą savijautą. Rytinė mankšta bus puiki dienos pradžia, keletas paprastų pratimų per pietų pertrauką padės išlikti žvaliems, o vakarinis pasivažinėjimas dviračiu ar bėgiojimas padės sudeginti dienos kalorijas. Šiek tiek pagerinus ištvermę galima pradėti didinti savo sėdmenis.

Atsakydami į klausimą kaip padidinti sėdmenis pasiūlysime įsigyti nedidelius svarmenis. Svorių kilnojimas padeda augti raumenims greičiau nei sudeginamos kalorijos, todėl dėl to ima didėti ir užpakaliukas. Persistengti nereikėtų, tęskite aktyvų judėjimą, valgykite sveiką maistą ir gaukite nei per daug, nei per mažai kalorijų iš jo. Jei imsite pastebėti, kad užpakalis auga greičiau nei norite, to tikitės, imkite aktyviau judėti: didinkite nubėgamų ar nuvažiuojamų dviračiu kilometrų skaičių, užsiimkite papildoma veikla, pavyzdžiui, plaukiojimu baseine.

Didinat savo sėdmenis reikėtų į savo mankštą vis dažniau įtraukti pritūpimus, įtūpstus. Šie yra vieni iš pagrindinių mankštos elementų, galinčių gana greitai padėti pagražinti savo užpakaliuką. Visoms žinomoms moterims jų asmeniniai treneriai rekomenduoja pritūpimus ir įtūpstus daryti kelis kartus dienoje kartu su nedideliais (užtenka ir 2 po 1 kg svorio) svarmenimis.

Kad nepabostų daryti vien tik šių dviejų sporto užduočių, įtraukite ir kojų kėlimą į viršų, kojų metimą atgal, pratimą „dviračio mynimas“ ir kitus su kojomis atliekamus jėgos pratimus. Vėl gi priminsime, kad reikėtų skaičiuoti savo kalorijas bei jų sudeginamą kiekį, jei sudeginsite daugiau nei suvartojate, vargu ar užsiauginsite užpakaliuką tokį, kokio norite.

Auginant sėdmenis labai pavojinga yra nerasti tos tinkamos kalorijų ir aktyvumo balanso ribos ir imama tukti: svoris didėja ir ant pilvo, juosmens, atsiranda pagurklis. Taigi jei pastebėjote nemalonius šalutinius poveikius imkitės aktyvesnės fizinės veiklos, griebkite dviratį, žiemos metu imkite roges ar slides ir kuo mažiau sėdėkite namuose prie kompiuterio ar prieš televizoriaus ekraną – taip išvengsite per didelio bendro kūno svorio ir galbūt pasieksite norimų rezultatų su savo užpakaliuku.

Neturint pakankamai erdvės namuose, neskiriant jėgos ir aktyvumo pratimų, vertėtų užsirašyti į sporto klubą, kur šiek tiek pasikonsultavus (vieną du kartus) su treneriu ir nuolat tęsiant sportavimą (jis turi būti reguliarus) galima daug greičiau ir efektyviau padidinti savo užpakaliuką. Tad imkitės vieno ar kito būdo, pasiryžkite rimtai sportuoti, sveikai maitintis ir skaičiuoti savo kalorijas.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 1+3=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")