Kaip padidinti ūgį?
Žemo ūgio žmonės dažnai kompleksuoja dėl savo ūgio, ypač būdami aukštesnių žmonių apsuptyje. Sužinoti kaip padidinti ūgį neretai nori paaugliai, kuriems ne tik nekomfortiška būtų prie kitų savo amžiaus žmonių, bet ir norisi žaisti populiarų Lietuvoje krepšinį ar tiesiog pereiti iš rikiuotės galo (mokyklose kūno kultūros pamokų metu įprastai mokiniai rikiuojami pagal ūgį) į jos vidurį.
Vyresniems žmonėms paaugti faktiškai nėra jokių realių galimybių, kurios nekenktų sveikatai, tuo tarpu paaugliams dar įmanoma šiek tiek pakreipti viską norima linkme. Žinoma, tikėtis didelio ūgio padidėjimo tikrai nevalia, tačiau keli papildomi centimetrai tikrai yra įmanomi.
Vienas iš dažniausiai bandomų būdų – kabojimas. Kabant tempiasi ne tik rankos, kaip mano kai kurie žmonės, bet taip pat prasitampo ir stuburas. Norint pasiekti matomų rezultatų kaboti reikėtų keletą kartų per dieną ir tęsti tai keletą mėnesių. Tokia procedūra padeda padidinti ūgį, o tuo pačiu ir sustiprina rankas, gerina ištvermę.
Neturintiems galimybių ar ištvermės kaboti ant turėklo galima rinktis medicininius būdus. Tačiau kiekvienas medicininis būdas yra pavojingas ir gali būti labai žalingas Jūsų organizmui, todėl jiems pasiryžti nerekomenduojama. Dažniausiai ūgis didinamas naudojant augimo hormonus, bet tik tuo atveju, jei žmogaus organizme jų trūksta. Kitais atvejais labai padidėja rizika, kad augimo hormonai paskatins neproporcingą augimą, pavyzdžiui, išstyps kojos, o kūnas ir rankos liks pakankamai trumpos, tad didesnis ūgis nebedžiugins, o tik sukels papildomų problemų.
Kitas būdas – stuburo mankštos, atliekamos kartu su patyrusiu, medicinos išsilavinimą turinčiu specialistu. Tokių mankštų metų tampomas stuburas, daromos tam tikros mankštos, masažai, o galutinis to rezultatas ir didesnis ūgis. Vėl gi, vien tik dėl to, kad norite tapti aukštesni šių procedūrų negausite, tam turi būti ir kitos priežastys, kurių pagrindinė – stuburo problemos.
Užsienyje yra siūloma ypatingai brangi, skausminga ir pavojinga operacija, kurios metu prapjaunami kojų kaulai ir įstatomi specialūs varžtai, nuotoliniu būdų kas dieną ar dvi padidėjantys milimetru. Taip per ilgą laiką (gydymas specialiose sanatorijose trunka nuo kelių iki keliolikos savaičių) pasiekiamas norimas ūgis. Tačiau neretai kartu su antikūnu gaunama infekcija, susilpnėja patys kaulai, atsiranda kitos ligos bei problemos dėl dirbtinai padidinto ūgio. Tokios procedūros kaina siekia net kelis šimtus tūkstančių eurų.
Šie metodai yra tinkami tik kraštutiniu atveju ūgį padidinti norintiems žmonės, tačiau yra vienas metodas, leidžiantis bent jau vizualiai atrodyti aukštesniems – tai taisyklinga laikysena. Išsitieskite, iškelkite galvą, įtraukite pilvą ir eikite pažiūrėti į veidrodį, o tada vėl grįžkite į Jums įprastesne, atsipalaidavusią laikysena – skirtumas akivaizdus. Todėl pratinkitės prie taisyklingos laikysenos, kuri padeda išvengti ir nugaros, kaklo skausmų, nepamirškite ne tik vaikščioti, bet sėdėti taisyklingai. Pirmosiomis savaitėmis tai gali kiek varginti, pradėti skaudėti, tačiau po jų taisyklinga laikysena Jums bus įprasta ir nustosite kūprintis, atrodysite pasitempę, labiau pasitikintys savimi bei, žinoma, šiek tiek aukštesni.
Ūgio didinimas nėra būtinybė (kol to nekonstatuoja medikai), o daugiau savo kompleksų atsikratymo būdas. Visgi daug naudingiau kompleksų atsikratyti be jokių operacijų ar vaistų, tiesiog susitaikius su nedideliu ūgiu, kuris kai kuriose situacijose turi savo pranašumų.
Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.
Komentarai:
Komentuoti: