Kaip susikurti ir ištrinti Facebook?

Grupė: INTERNETAS

Visi aplinkui kalba apie socialinius tinklus, o Jūs nepriklausote nei vienam iš jų? Dėl to tikrai bent kartais tenka pasijausti balta varna. Tačiau kuomet dalyvavimas virtualiame pasaulyje visai nekainuoja, kodėl gi tuo nepasinaudoti ir netapti vienu iš Facebook naudotoju. Jei nežinote kaip susikurti Facebook paskyrą, padėsime, nors tai visai paprasta.

Visų pirma, norint susikurti Facebook, reikia turėti elektroninį paštą. Taip pat, būsite paprašyti nurodyti savo vardą, pavardę, sugalvoti slaptažodį, pasirinkti gimimo datą (ji reikalinga tam, kad Facebook galėtų siūlyti Jūsų amžiaus grupę atitinkančias reklamas, turinį, tai taip pat padeda apsaugoti nepilnamečius nuo jiems netinkamų, žalingų reklamų), lytį.

Toliau seks profilio pildymo laukeliai, tarp kurių mokslo įstaigos, darbovietė, profilio nuotrauka bei daugybė kitų. Taip pat, sulauksite pasiūlymo ieškoti draugų. Visą šią dalį galite tiesiog praleisti ir užpildyti vėliau, jei kur nors skubate, tačiau geriau tai padaryti iš karto. Be to, ne visa informacija yra privaloma, tad jei nenorite nurodyti savo darbovietės – praleiskite tą laukelį.

Kuomet užpildysite nurodytus laukus, Jums elektroniniu paštu ateis patvirtinimo laiškas, kuriame reikės paspausti nuorodą, kad galėtumėte pilnavertiškai naudotis savo Facebook paskyra. Nepatvirtinę nuorodos neturėsite progos išmėginti visų Facebook galimybių, todėl nedelskite ir iš karto ją patvirtinkite.

Naudotis pačiu Facebook nėra sudėtinga, palaipsniui turėtumėte tai perprasti, kadangi nuolat siūloma pagalba, o pateikta informacija gana aiški. Bene svarbiausia išmokti įkelti paveikslėlius, atnaujinti savo būseną (paskelbti tai, kas Jums tuo metu aktualu). Taip pat, Facebook naudojimas neatsiejamas nuo mygtuko „Patinka“ („Like“), kuris leidžia išreikšti susidomėjimą vienu ar kitu draugo, sekamo žinomo žmogaus ar įmonės įrašu. Galima sakyti, kad Facebook pasitarnauja kaip išmanus, interaktyvus naujienų portalas, tačiau pateikiamos Jums daug artimesnės, ne globalios, o Jūsų draugų, giminaičių, buvusių bendraklasių ar kolegų naujienos.

Deja, kaip bebūtų, ne visiems naudojimasis Facebook ir savo gyvenimo viešas skelbimas yra priimtinas. Dėl to dažnai kyla ir klausimas, kaip ištrinti Facebook. Tai ypač paprasta procedūra, tačiau ji atliekama ne iš karto, bet per 14 dienų – taip paliekamas laikas tiems, kurie galbūt apsigalvos. Norėdami ištrinti savo Facebook paskyrą tiesiog prisijunkite prie jos, dešiniajame kampe esančiame išskleidžiamame meniu pasirinkit skiltį „Nustatymai“, toliau keliaukite į saugumo skiltį ir tiesiog pasirinkite apačioje esančią galimybę išjungti savo paskyrą. Jei naudojate Facebook kokia nors kita kalba, tekstas turėtų būti panašus, tik nurodytas ta arba anglų kalba (kai kurių kalbų vertimai nėra pilni, todėl dalis funkcijų, ypač svarbesnių, pateikiama anglų kalba).

Kuomet išjungsite (deaktyvuosite) savo paskyrą, Jūsų draugai negalės Jūsų ieškoti, bus paslėpta ir Jūsų laiko juosta, tačiau jei per 14 dienų vėl prisijungsite prie savo paskyros, ji atsistatys. Taigi, net jei netyčia išjungėte savo paskyrą, neišsigąskite, Jūs turite galimybę ją tuoj pat atstatyti. Po 14 dienų, jei per tą laiką neprisijungsite prie paskyros, ji bus ištrinta visam laikui.

Besidomintys, kaip susikurti Facebook dažniausiai vėliau ima domėtis ir kitais socialiniais tinklais, tokiais kaip Instagram, Twitter, Google+ ir kitais, tuo tarpu tie, kuriems įdomiau, kaip ištrinti Facebook įprastai bent kurį laiką laikosi atokiau nuo socialinių tinklų. Kaip bebūtų keista, Facebook anketų trynimas vienu metu buvo tapęs masiniu, mados reiškiniu, tačiau po kurio laiko naudotojai vėl grįžo ir tęsė bendravimą socialiniuose tinkluose, kadangi tai ypač patogi, lengva ir beveik visur pasiekiama bendravimo forma, leidžianti bendrauti ne tik su artimais draugais, bet ir su tais, kuriuos sunku sutikti realybėje, kurių jau seniai nesate matę ar tais, kurie gyvena kitame pasaulio krašte, tad vengti socialinių tinklų tikrai nėra naudinga.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Laura2020-12-06, 12:10 Noriu naujos paskyros
alius2019-09-13, 14:00 O jei prie vieno kompo nori du asmenys turėti savo atskirus feisbukus, kaip tada daryti?
vydas2019-04-28, 16:42 Facebook paskyra
Nijolė2019-01-13, 09:40 Noriu prisijungti prie naujos Facebook paskyra.
stenkelis2017-12-09, 19:38 sukurti paskyra

Komentuoti:

Kiek bus 3+2=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")