Kaip parsisiųsti filmų, atsisiųsti iš Youtube?

Grupė: INTERNETAS

Viena populiariausių interneto svetainių pasaulyje – Youtube. Čia apstu juokingų vaizdelių, muzikos klipų, netrūksta ir naudingos informacijos kaip ką nors padaryti ar net sukelti įvairiausi filmai, serialai. Deja, ne visuomet yra galimybė pasinaudoti interneto ryšio galimybe, o tam tikrą vaizdelį ar filmą norisi turėti kompiuteryje ar kitame vaizdą ir garsą atkurti galinčiame įrenginyje, tad nenuostabu, kad Jums gali būti įdomu kaip parsisiųsti filmų, atsisiųsti iš Youtube vaizdo siužetų.

Tokia galimybė yra, nors pačioje Youtube svetainėje apie tai neužsimenama (be abejo, Yotube savininkams daug naudingiau, kad vaizdo medžiaga būtų peržiūrima būtent jų svetainėje, kur netrūksta reklamos). Lengviausias būdas į savo kompiuterį perkelti Youtube turinį yra kitos interneto naršyklės, kuriose tereikia nurodyti norimo parsisiųsti vaizdo siužeto URL adresą.

Viena iš tokių svetainių – KeepVid.com, kurioje nurodžius Youtube klipo ar filmo adresą Jums bus pasiūlytos net kelios atsisiuntimo nuorodos. Kiekviena nuoroda suteikia galimybę atsisiųsti skirtingo formato, raiškos vaizdelį. Taip pat, yra galimybė atsisiųsti tik garsą ar tik vaizdą, pavyzdžiui, jei Jums tereikia tik gražaus kelionės filmo be jokios nedarančios prie vaizdo muzikos ar atvirkščiai, galbūt Jus domina tik pati daina, o ne jos klipas ar mėgėjiškai su garsu bandytos susieti besikeičiančios nuotraukos.

Kitas puikus būdas – programinė įranga, diegiama Jūsų kompiuteryje. Toks būdas kai kuriems patogesnis, neretai greičiau veikiantis, tačiau prisėdus prie svetimo kompiuterio teks vis tiek ieškoti interneto puslapio, kuris leidžia atsisiųsti vaizdo medžiagą be diegimo arba įdiegti ir kitame kompiuteryje Jūsų pamėgtą programą. Dažniausiai minimos trys programos, padedančios atsisiųsti iš Youtube: Free Youtube Downloader, YTD video downloader, Youtube downloader HD. Kaip matote, visų jų pavadinimai pakankamai panašūs, tad nieko keisto ir tai, kad ir jų valdymas, išvaizda yra panašios, o savo funkciją, vaizdų ir garsų iš Yotube svetainės atsiuntimą, jos taip pat visos atlieka tikrai gerai. Dėl šių priežasčių siūloma Jums išmėginti jas visas, paieškoti ir daugiau jų alternatyvų bei išsirinkti tą, kurios valdymas Jums patogiausias, išvaizda labiausiai patinka ar dėl kokių nors kitų priežasčių maloniau ją naudoti.

Dar vienas būdas iš Yotube gauti filmus ar kitą filmuotą medžiagą – modernių naršyklių įskiepiai. Apsilankę tiek Google Chrome, tiek Mozilla Firefox įskiepių puslapiuose (vadinamose parduotuvėse) tikrai rasite tokį priedą, kuris poros mygtukų paspaudimu padės atsisiųsti vaizdus iš Youtube.

Galvojantiems kaip parsisiųsti filmų iš Youtube vertėtų žinoti, kad neretai Youtube svetainėje pateikiami žemesnės raiškos, prastesnės vaizdo ir garso kokybės filmai, kadangi kokybė prarandama net kelis kartus, tuo tarpu galbūt geriau būtų rasti norimą filmą kitoje vietoje, pavyzdžiui filmų parsisiuntimų svetainėse, dalijimosi failais svetainėse. Be kita ko, tokiose svetainėse didesnis ilgametražių filmų pasirinkimas, o atsisiuntimo greitis neretai siekia net keletą kartų daugiau.

Išmaniųjų telefonų savininkai taip pat gali atsisiųsti vaizdo medžiagos į savo mobilųjį įrenginį. Tam reikia pasinaudoti kuria nors aplikacijų parduotuvėlėje esančia programėle, kurių prikurta tikrai pakankamai daug. Radus sau tinkančią programėlę parsisiuntimui iš Youtube galėsite mėgautis vaizdo medžiaga, filmais telefone net ir ten, kur nėra mobiliojo ryšio ar išvykę iš namų, atsijungę nuo WiFi interneto.

Kuomet žinote, kaip atsisiųsti iš Youtube filmų ar parsisiųsti kitų vaizdelių, vertėtų žinoti, kad daugelis jų yra apsaugoti autorinių teisių, todėl jų naudojimas, ypač viešuose pristatymuose, peržiūrose, gali būti laikomas nusižengimu, tad prieš siunčiantis visuomet rekomenduojama peržvelgti, kokios autorinės teisės ir naudojimo sąlygos yra pateiktos. Kai kurie autoriai mielai dalijasi savo kūriniais, tuo tarpu kiti griežtai juos saugo ir maino tik į pinigus.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 4+9=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")