Kaip rengtis įvairių progų metu?

Kaip rengtis įvairių progų metu?

Kiekvienai progai yra skirtų ar tinkamesnių rūbų, todėl kasdien vaikštome vienais, o atėjus šventėms, atsiradus progai iš spintos traukiame visai kitokius rūbus, prie jų deriname avalynę, papuošalus. Tai kaip rengtis įvairių progų metu, kad netapti balta varna?

Ruošiantis į itin iškilmingą renginį, pokylį reikia atitinkamai pasipuošti. Dailiosios lyties atstovės į pokylius ar kitas iškilmes turėtų pasipuošti ilgomis, elegantiškomis suknelėmis, prie jų priderinti papuošalus. Dažniausiai, jei tik yra galimybė, pasidabinama brangakmeniais, o ne įprastais, labiau kasdieniais papuošalais. Vyrams tokiomis progomis tinkamiausi smokingai arba frakai. Jei renginyje galima dalyvauti su vaikais, šie taip pat aprengiami pagal tokių švenčių taisykles. Šiais laikais jokių problemų dėl to kilti neturėtų, mat net ir vaikams siuvami bei parduodami įvairiausi drabužiai.

Pasitaiko, kuomet šventės organizatoriai pageidauja konkretaus stiliaus ar spalvų aprangos. Kitaip sakant, nustato aprangos kodą. Net jei aprangos kodas Jums ir neatrodo labai priimtinas, jo paisyti privalote, kitu atveju ne tik atrodysite nekaip, bet ir galite ne juokais įžeisti organizatorių, parodydami nepagarba jo triūsui bei prašymams. Jeigu vis tiek nenorite dėvėti tam tikros spalvos ar Jums nederančio stiliaus drabužių, galbūt verčiau atsisakykite vykti į renginį.

Nors prie didelių švenčių priskiriami ir Naujieji metai, jubiliejai ar net gimtadieniai, čia atsižvelgti reikėtų į organizatorių ir jei kyla klausimų dėl aprangos, kreiptis tiesiai į jį. Be to, verta kreipti dėmesį ir į metų laiką, vyraujančią oro temperatūrą bei vietą, kurioje bus minima proga. Deja, atsakinėdami į sau kylantį klausimą kaip rengtis įvairių progų metu žmonės labai dažnai pamiršta žvilgtelėti į termometro stulpelį ar orų prognozę.

Žiemos metu vertėtų pasirūpinti šiltesniais drabužiais. Jei šventė vyks uždaroje patalpoje, joje greičiausiai bus pakankamai šilta, tad suknelės gali nereikėti pridengti švarkeliu, tačiau pasiimti jį su savimi – pravartu, kadangi sumažėjus svečių kiekiui ar nesant tikimaisi temperatūrai gali būti vėsu. Tuo tarpu vasarą gali kilti kitų bėdų, pavyzdžiui, norima paslėpti po atostogų kaimo turizmo sodyboje atsiradusius vabzdžių įkandimus, tačiau šalikas ar ilgos rankovės tikrai gali atrodyti keistai, ypač dailiosios lyties atstovėms. Čia padėti gali šilkinės skaros, kurios ne tik puikiai paslėps tai ko nereikia, bet tinkamai parinkus ir dar labiau Jus papuoš.

Šventėms, kurios vyks gamtoje gali netikti itin puošnios suknelės ir prie jų taip puikiai derantys aukštakulniai bateliai. Vyrams smokingai ar frakai taip pat gali būti pernelyg oficiali apranga, tad reikėtų pasidomėti alternatyviomis, laisvesnėmis aprangomis. Šiuo metu madingi darosi net ir bridžai, džinsai, vasariški marškiniai, kurie atrodo tvarkingai, puošniai ir tuo pat metu nesuteikia diskomforto. Moterims pasipuošti gali padėti vasarinės suknelės iki kelių, lengvas apavas, pavyzdžiui, basutės.

Ieškantiems akį traukiančių sprendimų, išskirtinių drabužių ar aprangos elementų reikėtų neperlenkti lazdos. Itin iššaukiantys drabužiai ar aksesuarai ne tik pritrauks dėmesį, bet gali tapti ir apkalbų, pajuokų objektu. Žinoma, kai kurių tikslas toks ir yra, tačiau jei Jūsų norai ir siekiai kitokie, gerai įvertinkite savo išskirtinius drabužius, paklauskite, ką apie juos mano Jūsų artimieji ar draugai ir tik tada ryžkitės jais pasipuošti eidami į šventę.

Tam, kad nekiltų klausimas kaip rengtis įvairių progų metu, vertėtų šiek tiek domėtis vyraujančiomis madomis, tendencijomis, būtina atsižvelgti kaip panašaus pobūdžio renginiuose puošiasi garsūs, vieši žmonės, taip bus paprasčiau, nereikės sukti galvos ar netikėtai tapti kitokiu nei visi.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 5+4=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")