Kaip greitai išdžiovinti nagų laką?

Pasidalink:

Kaip greitai išdžiovinti nagų laką?

Visos moterys stengiasi būti gražios ir manikiūras ar pedikiūras yra neatsiejama įvaizdžio dalis. Yra sukurta labai daug skirtingų nagų lakavimo būdų, tačiau dauguma moterų susiduria su viena bendra problema, tai ilgas nagų lako džiūvimo laikas. Dažniausiai nusilakavus skubama ruoštis ir tvarkytis toliau, o neišlaukus kol pilnai išdžius nagų lakas visas manikiūras sugadinamas.

Manikiūro ir pedikiūro salonuose yra naudojamos papildomos priemonės, kurios padeda greičiau išdžiovinti nagų laką. Todėl dažnai moterys ieško kaip greičiau išdžiovinti nagų laką namuose. Yra tam skirtos specialios purškiamos priemonės, kurios šiek tiek pagreitina džiūvimą. Taip pat labai svarbu naudoti kokybišką laką, dažnai norint sutaupyti perkami patys pigiausi nagų lakai, tačiau jie ne tik, kad ilgiau džiūsta ir trumpiau laikosi ant nagų, bet gali pakenkti ir pačiam nagui. Nuolat lakuojantis naudojant pigias ir prastas priemones nagai susilpnėja, pradeda lūžinėti ir lėčiau augti.

Moterys, kurios dažnai lakuojasi namuose nagus gali įsigyti nagų apsaugas, kurios apsaugo nagą nuo prisilietimų. Tokios priemonės nepadeda greičiau nudžiūti lakui, bet apsaugo nuo pažeidimų, tol kol nagas yra jautrus. Todėl galima drąsiai paimti raktus, nesibaiminant, kad jie pakenks manikiūrui. Darant rimtesnį manikiūrą, kur naudojama daug lako sluoksnių galima įsigyti specialias lempas, jos padeda greičiau išdžiovinti laką, tiesa, jos nėra pigios, todėl retai lakuojantis reiktų pagalvoti ar pigiau laikyti visas priemones namuose, ar kartais sau leisti nueiti į grožio saloną ir pasidaryti profesionalų manikiūrą. 

Pasidalink:

Kaip bebūtų, kiekvienai damai reikia priemones taikyti pagal savo nagus, vienai lakas greičiau išdžiūsta, kitai su tomis pačiomis priemonėmis lėčiau, tačiau galima pabandyti patarimą kaip greitai išdžiovinti nagų laką naudojant šalto vandens vonelę. Skamba keistai, kad dar šlapią laką merkti į šaltą vandenį, tačiau šaltas vanduo sustingdo laką vos per minutę ir jau galima atlikti visus įprastus darbus.

Dažnai stengiamasi džiovinti naudojant karšto oro srovę, lyg ir logiška, juk rūbai greičiau džiūsta šiltu oru nei šaltu, tačiau reiktų atminti iš ko padarytas lako pagrindas, tikrai ne iš vandens, tai panašiau į želė norint, kad ji sustingtų reikia šalčio, taip pat ir lakas karštyje tirpsta, todėl greičiau išdžius pučiant šalto oro srovę.

Parduotuvėse galima įsigyti specialių lakų, kurie tepami kaip viršutinis sluoksnis ir jie padeda greičiau išdžiovinti laką, taip pat patartina lakuoti kuo plonesniu sluoksniu, geriau padengti daugiau sluoksnių, bet visus plonai, taip ne tik geriau laikysis lakas ant nago, bet ir greičiau išdžius.

Pasidalink:

Dar vienas pagalbininkas džiovinant nagų laką yra aliejus, galima naudoti paprastą aliejų, jis ne tik padės greičiau išdžiovinti laką, bet ir padengs nagą ir apsaugos nuo smulkių įbrėžimų, taip pat po manikiūro įtrynus aliejų ant odelių, jos atrodys tvarkingai ir nagai bus sveikesni. Aliejus padės greičiau užgydyti odos ar nago pažeidimus.

Nagų lako džiovinimo būdų yra nemažai, lieka tik pasirinkti sau patį tinkamiausią. Svarbu atsižvelgti, kad skubėjimas nepakenktų nagams ar manikiūrui. Galima derinti kelis metodus iš karto, taip bus užtikrintas greitas ir efektyvus lako džiūvimas, tačiau jei naudosite purškalą ir džiovinantį laką, reikia atkreipti dėmesį į naudojimo instrukciją, jų sudedamosios medžiagos turi nekenkti viena kitai. Tačiau šaltas vanduo ir šalto oro srovė turėtų puikiai padėti.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 1+9=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")