Kaip padidinti krūtinę, krūtinės apimtį?

Kaip padidinti krūtinę, krūtinės apimtį?

Nereta moteris nori turėti didesnę ir dailesnę krūtinę, tačiau nežino būdų kaip padidinti krūtinę, krūtinės apimtį, kokius metodus geriau pasirinkti, natūralius ar medicininius. Be to, dažniausiai krūtinės didinimusi ir dailinimu susirūpina gimdžiusios moterys, kurių krūtinė pasikeitė, nebetenkina.

Renkantis paprastą metodą – grožio chirurgų pagalbą – krūtinę padidinti pavyks gana greitai, tačiau tai nenatūralus būdas ir dažniausiai tinka tik toms, kurios nori gerokai padidinti savo krūtinę, o ne tik ją pakelti, pastangrinti ir tik šiek tiek padidinti. Be viso to, tai labai brangus būdas, kuris rekomenduojamas tik visiškai sveikoms moterims.

Kitas lengvas būdas yra pasirinkti tinkamą liemenėlę. Šiuo metu kuriamos ir parduodamos įvairios krūtinę pakeliančios liemenėlės, kuriose dažniausiai yra įsiūtos specialios pagalvėlės. Toks metodas puikiai tinka pakelti krūtinę po suknelę, leis bent jau laikinai negalvoti kaip padidinti krūtinės apimtį. Žinoma, jei norite didesnės krūtinės be liemenėlės, šis metodas Jums nebus tinkamas.

Padėti padidinti krūtinę galima mankštomis. Atrodytų tai juokinga ir nelabai realu, tačiau iš tiesų tai tikrai veikia ir padeda šiek tiek padailinti Jūsų krūtinę ir šiek tiek pagerina jos apimtis. Vienas iš tokių pratimų – atsispaudimai nuo sienos. Atsistokite prieš sieną, atsukite veidą į ją ir šiek tiek sulenktomis kojomis atsiremkite ištiestomis rankomis į sieną. Atsirėmus delnais lenkite po truputėlį alkūnes tiek, kad priartėtumėte veidu prie sienos (sienos paliesti nėra būtina, bet likęs atstumas turėtų būti vos keli centimetrai). Pratimą reiktų atlikti kiekvieną dieną bent po 20-30 kartų iš eilės. Tai nėra sunkus pratimas, tad neturėtų kilti didelių problemų dėl didelio atlikimo kiekio.

Kitas nesudėtingas pratimas yra rankų kėlimas. Ištiestas į priekį rankas suimkite kartu (galite suglausti delnus ar suimti per dilbį) kelkite į viršų 15-30 centimetrų, palaikykite tokioje padėtyje apie 30 sekundžių, tada palengva nuleiskite ir kartokite dar 3-5 kartus. Tokiu būdu sustiprinsite krūtinės raumenis (pačios krūtys raumenų neturi).

Dar viena gudrybė padėsianti turėti gražesnę ir didesnę krūtinę – taisyklinga laikysena. Jei pasitempsite, ištiesite nugarą, pakelsite galvą, Jūsų nebeturėtų kamuoti klausimas kaip padidinti krūtinę, nes ji automatiškai atrodys didesnė, stangresnė, o ir Jūsų bendra išvaizda bus kur kas geresnė nei susikūprinus, nuleidus galvą ir į priekį atkišus pilvą.

Atliekant minėtas mankštas reikėtų pasirūpinti ir papildomomis priemonės. Tai gali būti netgi plaukiojimas baseine. Tačiau jei renkatės baseiną, supraskite, kad turite plaukioti krūtine, o ne kitais plaukimo stiliais, nes tik šis padės pasiekti gerų, apčiuopiamų rezultatų.

Oda taip pat labai svarbi. Kas iš to, kad išspręsite klausimą kaip padidinti krūtinės apimtis jei padidėjusią krūtinę gadins negraži, nelygi oda? Prižiūrėkite odą ties krūtine, tepkite ją specialiais kremais, kuriuose netrūksta reikalingų vitaminų (ypač vitamino C), taip pat atkreipkite dėmesį, kad kremas, losjonai ar kūno šveitikliai būtų švelnūs, nedirgintu krūtinės odos.

Kalbant apie odą reiktų nepamiršti jos saugoti nuo nudegimų. Vasarą ypač madingos didesnės iškirptės, atviresni rūbai, o saulės spinduliai netrukdomai gali gadinti Jūsų odą, tad jei pasirinkote tokius drabužius ar nuvykote į paplūdimį – pasirūpinkite įvairiomis, veiksmingomis apsaugos nuo saulės priemonėmis. Nepamirškite, kad ilgas deginimasis saulėje, gražiai įrudusi oda tėra tik laikini rezultatai, o po jų seka nemalonesnė dalis: odos ligos, šiurkštumas, raukšlės, dėmės ir pan.

Dažnai norima ne tik padidinti krūtinę, bet ir kartu numesti svorį. Deja, tai sunkiai kartu suderinami dalykai, kadangi krentant svoriui kartu stipriai gali sumažėti ir krūtinė. Jei siekiate abiejų dalykų, atidžiai rinkitės dietas, daug verčiau būtų rinktis mitybos sistemas, kuriose maisto produktai dera tarpusavyje, neatsisakoma jokių naudingų medžiagų. Tuo tarpu didinat krūtinę priaugti svorio irgi gali būti išeitis, tačiau vargu ar ji Jus tenkintų, kadangi didesnė krūtinė ne visuomet yra gražesnės moters ženklas.

Galvojant apie krūtinės ir jos apimčių didinimą reikėtų susimąstyti ar tikrai to norima. Natūralūs didinimo būdai žalos nepridarys, tačiau pasirinkus plastikos chirurgiją kelias atgal bus brangus ir skausmingas, todėl visada siūloma iš anksto bent keletą kartų gerai apgalvoti savo pasirinkimą, įvertinti visas teigiamas ir neigiamas rezultato savybes ir tik tada ryžtis atlikti savo planus arba idėjos atsisakyti.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Mingaile2018-07-30, 01:50 O kokius pratimus atlikti norint sumazinti krutine? Zinau, jog krentant svoriui, pirmiausia mazeja krutine, taciau as esu visiskai patenkinta savo svoriu ir krutine atrodo neproporcingai diddele lyginant su kitomis kuno apimtimis. Kiek domejausi, krutu mazinimo operacija yra gerokai sudetingesne uz implantu idejijo operacija.

Komentuoti:

Kiek bus 3+6=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")