Kaip pasirinkti plaukų spalvą, šukuoseną?

Kaip pasirinkti plaukų spalvą, šukuoseną?

Skirtingos šukuosenos stipriai keičia žmogaus veidą, todėl yra svarbu pasirinkti kiekvienam veido tipui tinkamiausią šukuoseną. Ji turi ne tik atrodyti gražiai, bet ir būti praktiška. Savaime suprantama cheminio šukavimo kiekvienai dienai atlikti neišeis dėl laiko stokos, todėl reiktų kirpti plaukus taip, kad būtų patogu juos prižiūrėti.

Dabar svarbu ne tik modelis kaip iškarpyti plaukai, bet ir plaukų spalva. Pagal veido spalvą, akis ir antakius galima pamatyti kokia plaukų spalva yra tinkamiausia žmogui. Kaip pasirinkti šukuoseną tikriausiai lengvesnis klausimas, nei spalvos pasirinkimas, šukuosena dažniau yra įprasta ir ją parodo pats veido kontūras, o plaukų spalva dažniausiai keičiama norint kardinalių pokyčių.

Kiekvienas žmogus turėtų žinoti spalvas, kurios jam labiausiai tinka prieš dažant plaukus. Nereiktų iš karto dažyti labai kontrastingomis spalvomis, nes pirmą kartą dažai gali tolygiai nepasidengti ir matysis natūralūs plaukai. Jei Jūsų plaukai šviesūs galima juos pradėti tamsinti, tačiau jei plaukai balti iš pradžių reiktų rinktis švelnius rusvus tonus, late kavos spalvą ar medaus geltonumą, vėliau galima dažyti ir dar tamsesne spalva. Jei norite šviesinti tamsius plaukus taip pat reikia tai daryti palaipsniui.

Reiktų žinoti jog ryškios spalvos stipriai paryškina veido kontūrą, todėl išryškėja visi trūkumai. Taigi, norit, kad plaukai būtų juodi arba balti reikia pasirūpinti, kad veido oda būtų švari ir labai lygi. Turint strazdanų reiktų vengti raudonų atspalvių, nebent siekiama strazdanas išryškinti.

Šviesūs atspalviai tinka beveik visiems veido tipams, tuo tarpu tamsi spalva šiek tiek sendina veidą, dėl to vyresniems žmonėms ar esant blyškiam veidui nepatartina rinktis tamsiai rudų ar juodų atspalvių. Mėgstantiems eksperimentuoti galima lengviau rasti būdą kaip pasirinkti plaukų spalvą, pavyzdžiui, nusidažius tamsia spalva ją galima pašviesinti šviesiomis sruogelėmis, taip plaukai taps žaismingesni ir labiau spalva tiks prie veido. Sruogeles galima dažyti pačiomis įvairiausiomis spalvomis, tačiau jei rinksitės visas vaivorykštės spalvas, reiktų suprasti, kad ne visur toks stilius tiks ir rimtame pokalbyje dėl darbo ne visi tai gali priimti teigiamai.

Norint pasikeisti galima pagalvoti kaip pasirinkti šukuoseną, ji neatpažįstamai gali pakeisti žmogų. Paprasčiausias būdas tai stebėti save veidrodyje ir modeliuoti plaukus, juos sukelti, surišti gale, paleisti laisvai, sušukuoti į vieną pusę ir panašiai. Taip pat galima pavartyti žurnalus ir pasisemti idėjų iš kitų žmonių šukuosenų, nors ir ne visos šukuosenos tiks būtent jums, bet nustačius savo veido formą, galima pasiimti įvairių idėjų ir pritaikyti jas sau. Taip pat internete galime pasinaudoti programomis, kurios leidžia perkurti savo nuotrauką. Galima rinktis įvairias šukuosenas ir derinti prie veido formos, taip aiškiausiai bus matoma kokia šukuosena labiausiai tinka Jums.

Prie apvalaus veido reiktų derinti ilgesnius plaukus, nes trumpi plaukai dar labiau suapvalins ir išplės veidą. Lengviausia pasirinkti šukuosenas tiems, kurių veidas ovalo formos, tokios formos veidui tinka beveik visos šukuosenos, vienintelis dalykas, kurio reiktų vengti tai plaukų kėlimo į viršų, nes taip bus ištempiamas veidas ir taps neproporcingai didelis lyginant su kūnu. Gana vienodos šukuosenos būna žmonių, kurių veidas kampuotas, nes toks veidas moterims atrodo labai grubiai, todėl reiktų stengtis neryškinti kampų ir veido kontūrų, nelabai tiktų rinkti lygius kirpčiukus, taip pat siūloma vengti labai trumpų plaukų. Puikiai tinka banguoti plaukai, plaukų nelygumas paslėps veido grubius bruožus. Kiek kitaip turint pailgą veidą, jam kaip tik tiktų tiesūs kirpčiukai, nes jie uždengs kaktą ir sumažins veidą, taip pat kaip ir su kampuotu veidu reiktų vengti ilgų tiesių plaukų, kur kas labiau tiktų banguoti. Dar vienas veido tipas yra trikampis, kai stipriai smailėja smakras, norint tai kiek paslėpti reiktų vengti drastiškų sprendimų su plaukų iškarpymu, taip pat reiktų vengti trumpų plaukų. Paskutinėms trims grupėms, kampuoto, pailgo ir trikampio veido, priklausančios moterys turėtų vengti plaukus rišti gale į kasą ar uodegą, nes tada pilnai atidengiamas veidas ir išryškinami jo trūkumai.

Tiek vyrams, tiek moterims labai aktuali tema kaip pasirinkti plaukų spalvą arba šukuoseną, tačiau moterims kur kas lengviau pasirinkti tinkamą modelį, kad jis ne tik būtų gražus ir praktiškas, bet ir išskirtinis. Vyrams kiek siauresnė pasirinkimo laisvė, tačiau šiais laikais sparčiai į madą atkeliauja skutinėjimas, vyrų plaukai nukerpami labai trumpai ir išskutami įvairūs piešiniai ir ornamentai. Tokios šukuosenos priežiūra nereikalauja daug laiko, bet atrodo labai išskirtinai. Taip pat dažniausiai vyrai renkasi klasikinį kirpimo stilių ir jei reikia plaukus modeliuoja kosmetikos priemonių pagalba. Trumpai kirptus plaukus galima nudažyti sruogelėmis ir taip jie atrodys gražiai net nesušukuoti.

Kartais atrodo, kad šukuosenos keitimas yra nereikalingas dalykas, tačiau iš tikrųjų šukuosena padeda jaustis gyviau, nauja šukuosena arba plaukų spalva gali padėti praskaidrinti nuotaiką. Nuolat nešiojant vienodai surištus plaukus galima pastebėti, kad jie yra greičiau nualinami, nes jiems nebeskiriama pakankamai dėmesio, todėl labai svarbu reguliariai prižiūrėti plaukus, o norint, kad tai netaptų nuobodžia kasdienybe, kartais reikia ryžtis bent mažoms permainoms.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 6+5=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")