Kaip atsikratyti pagurklio, antsvorio?

Pasidalink:

Pagurklis – vienas iš pirmųjų išduoda apie Jūsų svorio ar netinkamos mitybos, per mažo aktyvumo problemas, todėl vos tik jis ima formuotis būtina imtis priemonių tam sustabdyti. O priemonių yra įvairiausių, nuo padidinto fizinio krūvio iki paprasčiausių naktinių kremų naudojimo ar mitybos pakeitimų. Visų metodų naudoti tikrai nereikia, tačiau išsirinkti keletą, kurie Jums atrodo priimtinesni tikrai pravartu. Be to, kuomet didesnė pasirinkimo laisvė, tuomet daugiau šansų, kad nenuleisite rankų ir imsitės priemonių atsikratyti pagurklio, sumažinti savo svorį bent iš dalies.

Vienas iš paprasčiausių pratimų yra galvos ir kaklo mankštinimas. Sukiokite galvą tai į vieną, tai į kitą pusę, pratimą kartokite bent 2-3 kartus per dieną, po 5-10 minučių. Padėti gali ir galvos lankstymas į priekį ir atgal, tačiau tiek vieną, tiek kitą pratimą atlikdami būkite atsargūs, neskubėkite, kad nepatemptumėte kaklo raumenų – tai ne tik skausminga, bet ir pavojinga.

Pasidalink:

Pagurklį mažinti padės ir ypač aktyvi veikla, tokia kaip važinėjimas dviračiu, įvairūs treniruokliai sporto klube ar namuose, bėgiojimas, o taip pat ir plaukiojimas. Jei labai aktyviai sportuoti negalite, pagurklio atsikratyti vis tiek turėtų pavykti, tačiau procesas gali kiek ilgiau užtrukti. Tokiu atveju reikėtų rasti gerą masažistą, galinti apsiimti Jūsų kaklo masažu – tai ne tik puiki priemonė galvojant kaip atsikratyti pagurklio, bet taip pat ir galimybė atsipalaiduoti, palepinti save. Jei nerandate masažo kabineto, kuriame galėtumėte gauti šią paslaugą, tiesiog masažuokite savo kaklą namuose savarankiškai ar paprašykite namiškių.

Kaip ir sportuojant, taip ir po kontrastingu dušu suaktyvėja kraujo apytaka, todėl vertėtų kaklą šaldyti ir šildyti po dušu pakaitomis, tai labai stipriai prisidės prie pagurklio mažinimo. Jei po dušu tokia procedūra nepatinka – naudokite du rankšluosčius ar pūsles, kurių vienoje šaltas, o kitoje šiltas vanduo ir po keletą sekundžių pakaitomis laikykite prie kaklo.

Pasidalink:

Nuo pagurklio susidarymo puikiai apsaugo ir mažesnis kosmetikos kiekis. Nenaudokite makiažo pagrindo, pudros ant kaklo. Taip pat prisivenkite ir kai kurių papuošalų, ypač tų, kurie spaudžia, slegia kaklą. Jei manote, kad be papuošalų labiau į akis krinta pagurklis, užsisekite tauriųjų metalų kaklo papuošalus ar užsiriškite skarelę.

Štai ir atskleidėme paslaptį, kaip atsikratyti pagurklio, tačiau dažniausiai pagurklis neatsiejamas nuo antsvorio, kuris turėtų mažėti kartu su pagurkliu. Todėl kartu turėtumėte pamąstyti ir kaip atsikratyti antsvorio. Čia didžiausią naudą gali duoti ne tik anksčiau minėtos priemonės, bet ir paprastesnės, ilgalaikės dietos, mitybos sistemos ir planai.

Tinkamai sureguliavus savo mitybą, atsisakius nenaudingų maisto produktų, tokių kaip užkandžiai, riebi mėsa, saldumynai (cukrus turėtų tapti Jūsų didžiausiu priešu), o kartu mankštinantis bei sportuojant turėtumėte be didesnio vargo atsikratyti antsvorio, įgauti gražesnes kūno formas ir prarasti jau minėtą pagurklį, kuris dažniausiai vargina vyresnio amžiaus moteris.

Pasidalink:

Siekiant savo tikslų vertėtų nuolat save motyvuoti, pasidžiaugti net ir pačiu menkiausiu rezultatu bei pernelyg neskubinti viso proceso, kadangi būtent skubėjimas, greito rezultato tikėjimasis dažniausiai ir priverčia nuleisti rankas, mesti viską į šalį ir nieko nebekeisti.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 1+1=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")