Kaip greitai sulieknėti?

Artėjanti svarbi šventė, o gal tiesiog po žvilgtelėjimo į veidrodį subjurusi nuotaika gali priversti ieškoti būdų, kaip greitai sulieknėti, įgauti gražias formas ir jau po kelių dienų atrodyti daug geriau. Tokių būdų tikrai yra, tačiau tam gali reikėti labai stiprios valios, atkaklumo ir noro.

Visų pirma, reikia išsirinkti tinkamas dietas (jei renkatės metodą besilaikant dietų). Prie geriausiųjų ir efektyviausiųjų priskiriamos kefyro, grikių bei skysčių dietos. Skysčių dieta yra paremta sriubomis ir leidžia per savaitę prarasti rekomenduojamą mėnesio normą – net 5 kilogramus. Šios dietos metu nevalgomas joks kitas maistas kaip tik įvairių (neriebių) daržovių sriubos. Dėl šios dietos kyla įvairiausių diskusijų, todėl sakoma, kad geriausia valgyti 3 dienas sriubą, po to vieną dieną liesą mėsą ir kitus nekaloringus produktus, po to vėl 2-3 dienas sriubas. Jei organizmas stiprus, o svorio metimui pasirinkta savaitė nėra labai įtempta, galima bandyti ir visas 5-7 dienas laikytis vien tik skysčių dietos, tačiau jokiu būdu nerekomenduojama to tęsti antrąją savaitę, nes rezultatą sugadins pernelyg nusilpęs organizmas.

Minėtos grikių ir kefyro dietos suteikia galimybę atsikratyti bent 3-4 kilogramų per savaitę. Grikių dietos metu neribotai galima valgyti grikius (dietos laikymosi trukmė taip pat iki 7 dienų). Juos siūloma pagardinti džiovintais vaisiais, pavyzdžiui razinomis, tačiau nedaugiau nei saujele per dieną. Nepagardinus savo grikių jau po antros dienos į juos nesinorės žiūrėti.

Kefyro dieta kiek lankstesnė. Rekomenduojama per dieną išgerti apie pusantro litro neriebaus (iki 1,5% riebumo) kefyro. Kartu su kefyru galima vartoti liesą jautieną, kitą neriebią mėsą, šviežias daržoves, vaisius.

Toms ar tiems, kurie nori greitai sulieknėti be dietų, pasirinkimo kiek mažiau ir efektas ne visada yra toks, kokio tikimasi. Pirmas žingsnis – pradėti sportuoti. Sportas turi būti reguliarus, be jokių simuliavimų. Pradėkite vakarais bėgioti, kasdien išvažiuokite pasivažinėti dviračiu, o jei turite galimybę į darbą, studijas taip pat važiuokite dviračiu vietoj automobilio ar viešojo transporto.

Siekiant atsikratyti nereikalingų kilogramų taip pat reikėtų atsikratyti ir kai kurių įpročių. Atsisakyti užkandžių prie filmo ar dirbant kompiuteriu, alkoholį iškeiskite į tyrą vandenį ar šviežiai spaustas vaisių sultis. Be kita ko, sportuodami atsisakykite ir riebesnių, sunkesnių patiekalų, ribokite maisto kiekį.

Jei negalite pasivaikščioti, metate svorį žiemą ir dėl to negalite važinėti dviračiu, įsigykite sporto klubo abonementą ar apsilankykite artimiausiame baseine. Baseinas – vienas iš geriausių būdų mesti svorį ir stiprinti savo organizmą.

Pradėjote galvoti kaip greitai sulieknėti, ėmėtės sprendimų, tačiau rezultatą apkartina nusilpęs organizmas? Greičiausiai Jums trūksta kokių nors medžiagų. Nesilaikant dietų tai taip pat nutinka, todėl pradėjus mesti svorį gali tekti pasirūpinti maisto papildais, natūraliais vitaminais. Tai ne tik padės atgauti jėgas, panaikinti vitaminų trūkumo žymes (bėrimus, plaukų slinkimą, aižėjančią odą), bet taip pat paskatins greitesnį svorio kritimą, sureguliuos virškinimo sistemos veiklą, dėl ko rezultatai Jus nudžiugins greičiau nei tuos, kurie bando apsieiti be maisto papildų. Žinoma, mitybos sistemos susidarymas, tikslus jos laikymasis dar efektyvesnis ir pigesnis sprendimo būdas, todėl jei turite tam laiko ir noro – pasidomėkite apie tai, kokie produktai kokiomis normomis Jums yra efektyviausi.

Kai kurie žmonės ryžtasi ir labai ekstremaliems būdams greitai sulieknėti. Tai ir liekninantys vaistai, kurie ne visuomet yra gaminami paisant medicininių reikalavimų, ir net operacijos, kurių metu pažeidžiamas skrandis bei kiti organai. Tokie sprendimai yra drastiški, reikalaujantys tvirto pasiryžimo, tačiau tikrai nepatenka į rekomenduojamų sąrašą (išimtinais atvejais, kuomet žmogaus viršsvoris kelia grėsmę jo gyvybei, operacijos yra vienintelė efektyvi išeitis). Taigi, kol gydytojas to neliepė, nesirinkite šių metodų.

Tiek svorio metimas su dietomis, tiek bandymas greitai sulieknėti be dietų yra Jūsų pasirinkimas, kuriam turėtumėte turėti kokią nors aiškiai suvokiamą priežastį (artėjanti šventė, pernelyg didelis nepasitenkinimas savo išvaizda, didėjantis nuovargis dėl svorio ir kt.) Kad ir kiek besvertumėte labai svarbi motyvacija, o kad ji neišnyktų reikia nusistatyti aiškius ir įgyvendinamus tarpinius tikslus, neperlenkti lazdos su kilogramų kiekiu ar trukme (per dienas niekada nenumesite svorio), tik tada bus lengviau siekti galutinio savo tikslo ir džiaugtis gyvenimu.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

emilija2018-05-03, 17:16 grikiu dieta tikrai gera ir padeda suliekneti

Komentuoti:

Kiek bus 9+2=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")