Kaip pakabinti, susirasti merginą, panelę?

Grupė: ŽMONĖS

Kaip pakabinti, susirasti merginą, panelę?

Pradėjus galvoti apie savo gyvenimą dažnai vienišiems vyrams ir vaikinams kyla klausimas, kaip pakabinti merginą, kaip susirasti panelę, gyvenimo draugę, su kuria būtų malonu leisti savo laiką. Deja, dažniausiai patys sunkiausi būna pirmieji žingsniai, kurie tokioje situacijoje labai svarbūs.

Dažniausiai pirma pažintis prasideda nuo akių kontakto, todėl labai svarbi yra išvaizda. Žinoma, susipažįstant internetu ar kitais nuotoliniais būdais tai nėra taip svarbu, tačiau vis tiek rekomenduojama rūpintis savo kūnu ir apranga, kad vėliau tai nekeltų papildomų rūpesčių.

Pirmiausiai, kaip teigiama, už akių kliūna avalynė, todėl norėdami padaryti teigiamą įspūdį merginai prižiūrėkite savo batus. Jie turi būti tvarkingi, švarūs, neplyšę ar nunešioti, o taip pat privalo derėti prie Jūsų aprangos. Bijote, kad tinkamu metu batai bus ne tokie, kokie turėtų? Tiesiog įpraskite juos prižiūrėti kiekvieną dieną, įsigykite tam skirtų priemonių, visuomet turėkite atsarginių raištelių komplektai – nutriušę raišteliai atrodo labai nekaip.

Susitvarkę batus, tvarkingai juos užsirišę priderinkite drabužius, kurie taip pat turi būti švarūs ir tvarkingi. Pasivaikščiojimui parke kostiumas tikrai nereikalingas, bet jei einate į teatrą sportinę aprangą palikite spintoje – ne tik nesužavėtumėte jokios merginos, bet ir užsitrauktumėte nemenką gėdą. Tačiau net ir blizgantys batai, puiki apranga nepadės pakabinti merginos jei bandydami su ja susipažinti būsite neplauta galva, nenusiskutę ar nusiskutę netinkamai (kai kurioms nesiskutę vyrai patinka, tačiau tai siauresnis ratas, tad vaikščiodami su barzda ar ūsais tiesiog sumažinate potencialių pažinčių galimybę). Be viso to, nepamirškite ir kvepalų, dezodoranto – prastas kūno kvapas žavesio nepriduos, tuo tarpu geras skonis kvepalams gali paspartinti pažintį.

Tinkama apranga, gera išvaizda – didelis žingsnis pirmyn, tačiau Juk ne gerai atrodyti norite, o sužavėti merginą ir su ja susipažinti, o tam jau reikia bendravimo, pokalbio ir, žinoma, pasimatymų. Galvojant kaip susipažinti su mergina bendravimas gali kelti daugybę papildomų klausimų, streso, tačiau bendraujama su žmonėmis kas dieną, tad ir susipažinimas, užkalbinimas neturėtų būti pernelyg baisus dalykas, nėra reikalo viso to pervertinti, sureikšminti, juk pasaulyje ne viena mergina, tad net ir nelabai taktiškai ką nors leptelėjus iš savo klaidų galima pasimokyti.

Norint bendrauti reikės merginą užkalbinti. Pulti užkalbinti merginos iš karto tikrai nereikia, verčiau pradėti nuo akių kontakto. Jei akys susitinka ir nusišypsoma, galima galvoti apie pokalbio pradžią. Tam kuo puikiausiai tinka prisistatymas, dažnu atveju nepamaišytų ir nuoširdus komplimentas, tačiau reikėtų vengti banalių frazių, daug vertingiau yra atsižvelgti į situaciją, sugalvoti kažką, kas maloniai nustebintų Jus dominančią merginą. Užsimezgus pokalbiui reikėtų kalbėti aktualiomis, tačiau bendresnėmis temomis, vengti politikos, pagyrų ir finansinių temų. Šypsena pokalbio metu – labai didelis privalumas ir palengvinimas bendraujant.

Kuomet pamatysite, kad mergina domisi Jumis, noriai bendrauja ir maloniai pratęstų bendravimą – prašykite jos numerio. Tai turi skambėti užtikrintai, kad ji neatsisakytų, nesuabejotų ir užrašytų savo numerį ant lapelio ar tiesiai į Jūsų telefono aparatą. Numerio tikrinti nevalia, nes jei jis bus netikras, teks pasijausti labai nejaukiai abiem, o jei bus tikras – bus sukuriamas nepasitikėjimo, abejonių jausmas, kuris nieko gero nežada.

Kitą dieną po pažinties paskambinkite jai, pasiūlykite susitikti išgerti kavos ar kur nors kitur nueiti, apsilankyti. Atsižvelkite į jos pomėgius, jei bent kiek pavyko sužinoti, pasiūlykite konkrečią vietą ir konkretų laiką. Dažnai galvojantys kaip susirasti merginą siūlo tiesiog susitikti, neturi jokių konkrečių idėjų, vietų ar net laiko, todėl būkite kitokie, siūlykite ką nors konkretaus. Jei ji nesutiks, negalės, pasiūlykite alternatyvą, tačiau nespauskite jos, o tik siūlykite. Siūlydami turėtumėte žinoti, kad nevalia kviesti merginos į bokso varžybas, ralį ar kitas vietas, jei nežinote, ar tai jai patinka. Daug geriau nežinant pakviesti kavos, arbatos (žiemos metu) ar į parką, kokį nors renginį ar parodą, ypač jei susipažinote kitoje parodoje, pristatyme.

Dažnai siūloma pasimatymo metu sužavėti, sukurti ypač gerą įspūdį, tačiau dar dažniau perlenkiama lazda. Todėl būkite kuo natūralesni, neapsimeskite tuo, kuo iš tiesų nesate, nesigirkite ir per daug nepasakote apie savo praeitį, ypač, apie pažintis. Visgi, pasimatymo metu reikia stebėti merginą, jos reakciją į pokštus ar Jūsų kalbas, temas. Negalima visą laiką kalbėti, bet taip pat ir negalima visą laiką klausytis, turi vyrauti abipusis ryšis. Šypsena, malonus ir pagarbus bendravimas padeda, bet, kaip minėta, nereikia persistengti, reikia pajusti ribas. Išsiskiriant reikėtų pažadėti susitikti, o gal net iš karto numatyti susitikimo datą, jei pasimatymas ėjosi kaip sviestu pateptas. Tačiau nereikėtų skubinti, spausti merginos, leisti jai Jus įvertinti, gal aptarti su draugėmis ar sudėlioti visas mintis į vietas.

Tiek bandant pirmą kartą užkalbinti merginą, tiek galvojant kaip pakabinti panelę pasimatymo metu reikia stebėti ir save, savo vidinį jausmą, būseną. Neverta bandyti susipažinti tada, kai kas nors suerzina, jaučiamas pervargimas ar šiaip užplūsta bloga nuotaika, kadangi nepavyks sudaryti gero įspūdžio, pasiekti norimų rezultatų.

Manydami, jog suvilioti, pakabinti merginą, su ja susipažinti yra labai sunku ir reikalauja daug žinių klystate. Tai gana paprasta, tačiau reikia į visą šį procesą pažiūrėti kaip įmanoma ramiau, nesistengti nuversti kalnų ar perbristi upių, jei Jums sunkiai sekasi net paprastesni dalykai, tiesiog būkite savimi, jauskite pagarbą merginai ir galvoje besisukančias mintis kaip susirasti panelę pakeiskite į teiginius, tikslus, pavyzdžiui, kad šiandien susipažinsite su mergina, užmegsite pokalbį.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 2+4=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")