Kaip ir kur susipažinti?

Grupė: ŽMONĖS

Kaip ir kur susipažinti?

Ar kada pagalvojote, kur, kaip ir kada susipažinote su savo draugais, antrosiomis pusėmis. Deja, tai prisimena toli gražu ne visi ir draugui, kuris prašydamas pagalbos klausia kaip ir kur susipažinti su naujais žmonėmis ar bandant rasti sau tinkamą antrąją pusę, patarti tiesiog neišeina.

Iš tiesų susipažinimui tinkamų vietų ir situacijų tikrai yra daugiau nei galite įsivaizduoti, tereikia nutaikyti gerą momentą. Ieškant to momento vertėtų prisiminti, kad susipažįstant su žmonėmis reikia būti savimi, o siekiant sukurti geresnį įspūdį, kuriant savo įvaizdį nereikėtų perlenkti lazdos, nes perlenkus ji gali lūžti ir visi bandymai taps beverčiai. Kaip bebūtų, yra keletas vietų, kuriose dažnai susipažįstama.

Klubas

Klubuose susipažinti tinkama su priešingos lyties atstovais. Tai yra, ieškant sau antros pusės, o ne naujų draugų. Dažniausiai klube susitinka žmonės, kurie nori pailsėti, papramogauti ir susipažinti. Čia nėra lengva rasti draugų, turinčių tuos pačius interesus, hobius, ypač, jei hobiai kokie nors išskirtiniai, tačiau klube lengvai galima sutikti žmogų, kuris norės susipažinti, gerai praleisti laiką, kartu papramogauti, o ką gali žinoti, gal iš to išeis ir kas nors daugiau – ne viena ilgai kartu gyvenanti pora savo pažintį užmezgė būtent klube.

Atostogos

Jei mėgstate keliauti, Jums susipažinti daug lengviau. Kaip ir kur susipažinti kelionės metu neverta labai plačiai aptarinėti, nes beveik visose kelionėse, viešbučiuose, lėktuvuose, traukiniuose ar bet kurioje lankytinoje vietoje atsiranda bendravimas, kontaktas tiek su bendrakeleiviais, tiek su tais, kurie pasirodė vykdami kitu maršrutu, o gal net ir su vietiniais. Užmegzti pokalbį, pradėti bendrauti svetur, keliaujant daug lengviau nei Jums gerai pažįstamose, pabodusiose vietose, kuriose lankotės dieną iš dienos. Nors dažnai atostogų pažintys gana greitai baigiasi, jos padeda puikų pamatą tolimesniam pažinčių, partnerių ieškojimui.

Mokslo ar darbo vieta

Nori nenori, dirbdamas ar kartu besimokydamas turi susipažinti su savo kolegomis, likimo draugais. Tik taip galimas kokybiškas bendradarbiavimas, optimalus, spartus tikslo siekimas. Žinoma, dažnai tokie santykiai telieka koleginiai, tačiau ir darbe, ir mokymo įstaigose pažintys gali virsti kur kas rimtesnėmis, artimesnėmis. Iš čia atsiranda ir draugai, ir antrosios pusės, lydinčios visą gyvenimą.

Draugų draugai, pažįstami

Turimi draugai pakvietė į vakarėlį ar kokį kitą renginį, tačiau abejojate dėl dalyvavimo vien tik todėl, kad ten pažinosite vos vieną kitą svečią? Jei Jums galvoje kirba klausimas kaip ir kur susipažinti – tai puiki galimybė, proga, kurios praleisti tikrai neverta. Eikite, dalyvaukite, elkitės natūraliai, pernelyg neišsiskirkite iš kitų, būkite savimi, tačiau nestovėkite kampe su taure vyno, bendraukite, bandykite užmegzti pokalbį, tik taip galėsite susipažinti su naujais žmonėmis, o vėliau, dalyvauti kituose renginiuose bus lengviau, nes pažinosite vis daugiau ir daugiau savo draugų draugų, jų pažįstamų ar artimųjų. Kuo platesnis pažinčių ratas Jus sups, tuo daugiau šansų turėsite susipažinti su kitais.

Internetas

Šiuolaikiniai žmonės, ypač jaunimas, klausiami kaip ir kur susipažinti su žmonėmis lengviausia nedvejodami atsakytų, kad internete. Tiesos tame tikrai yra, kadangi internete nėra būtinas gyvas bendravimas, čia nesunku sudaryti gerą įspūdį, apgalvoti savo rašomus žodžius, tačiau atsiranda rizika susipažinti visai ne su tuo, su kuo manote užmezgę pokalbį, pradėję pažintį. Apsimetinėjimai pažinčių svetainėse ar socialiniuose tinkluose vis dar gana dažni, todėl reikia būti itin budriems ir neužkibti ant kabliuko.

Ieškant daugiau privalumų nei trūkumų, internetas patrauklus susipažinimui ir dėl to, kad čia galima atsirinkti tik tuos žmones, kurių tam tikri duomenis tenkina Jūsų lūkesčius, pavyzdžiui, gyvenama vieta, amžius, ūgis ar kai kurie pomėgiai, tad visuomet galėsite bendrauti su tais, kurie tikrai Jums įdomūs, su kuriais turėtumėte apie ką kalbėti. Tačiau visuomet rekomenduojama internetinių pažinčių nepervertinti ir rinktis naujuosius draugus atidžiai. Daug geriau – su jais susipažinti ir realybėje.

Nesvarbu kaip ir kur susipažinti ruošiatės ar planuojate Jūs, tačiau svarbiausia žinoti keletą esminių dalykų, kurių pagrindas – buvimas savimi. Net jei sudarysite ypač patrauklų įspūdį, sukursite savo kaip idealo įvaizdį anksčiau ar vėliau tiesa paaiškės ir pažintis, draugystė, tikėtina, bus baigta arba sugadinta. Taip pat labai svarbu neperžengti ribų, neversti žmogaus, su kuriuo susipažinote elgtis vienaip ar kitaip (nedaryti spaudimo), draugystei reikia leisti tekėti daugiau savaime, tik pakreipiant viena ar kita linkme. Nereikėtų kalbėti ir apie savo praeities detales, kurios gali būti neįdomios Jūsų naujam draugui, partneriui, pavyzdžiui, niekada nerekomenduojama kalbėti apie savo buvusius draugus, jų blogąsias savybes, apkalbėti kitų žmonių, nes tik kurį laiką Jus pažįstantis žmogus gali pats išsigąsti tapimo Jūsų apkalbų objektų.

Susipažinti su naujais žmonėmis Jums nebus labai sunku jei perlipsite save, panaikinsite barjerą ir imsitės realių veiksmų, tai yra, žengsite žingsnį naujų pažinčių link, eidami į pramogų vietas, keliaudami ar tiesiog prisėsdami prie savo kompiuterio ir susikurdami anketą pažinčių svetainėje.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 1+6=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")