7 bernvakario nuodėmės

Grupė: LAISVALAIKIS

Labas, geriausias jaunikio drauge. Žinome ir nujaučiame, kad prisikankinai guosdamas ir būdamas šalia savo draugo - būsimojo jaunikio. Jam tikrai sunkus metas: jis matė, kaip jo mylomoji po truputį virto nuotaka-siaubūne, moterimi, kuri pasiruošusi perkąsti gerklę dėl keksiukų, salotų ar mini užkandukų. Sudrąskyti į gabalus dėl neteisingo šrifto vestuvių pakvietime. Dabar, tikime, jaunikio nervai laikosi ant mažiausio siūlelio.

Taigi, ką šioje situacijoje, reikia daryti tau? Ko jaunikis gali tikėtis per bernvakarį? Pabėgimo, garo nuleidimo. Ir, svarbiausia, daugiau jokio galvos skausmo! Todėl pirmiausia ką turi padaryti tu - suorganizuoti bernvakarį, kuriame jaunikis išvengs logistinio užkandėlių pasiskirstymo klausimų, streso ir dramos. Jam to jau gana.

Todėl šiai trejybei siūlome septynių barnvakario nuodėmių sąrašą, kurį įgyvendinsit ar ne, priklauso tik nuo jūsų pačių.

1. Geismas
Turbūt sunku įsivaizduoti, kad kas sako: negaliu sulaukti, kada pasinersiu į savo monogamišką gyvenimą! Turbūt mieliau pasakoma: kaip norėčiau tos plaktos grietinėlės nuo TOS merginos krūtų. Klišė? Aišku. Bet čia ir yra didžiausia atsakomybė ir garbė tau, kaip geriausiam jaunikio draugui, parodyti jam tą paskutinę krūtų porą. Bernvakaris be striptizo klubo, tai kaip vestuvės be torto.

Tačiau prieš išgryninant pinigus striptizo šokėjoms, turite savęs paklausti keletos klausimų. Pirmiausia, ar jaunoji tam pritaria? Antra, jei jis patvirtino tai, ar tikrai NORI ten eiti? Nevisiems vyrams patinka striptizo klubai. Tradicija yra tradicija, tačiau visada galima pasiūlyti alternatyvą - VIP kambariukus ir privačius seansus.

2. Tingumas
Venkite to, būkite aktyvūs! Geriausias bernvakario receptas - 1-2 fiziškai aktyvios veiklos ir apgirtusios kvailystės. Ir visai nesvarbu, kokia bičiulių, dalyvaujančių bernvakaryje, fizinė forma - vakarėlio metu būtinas aktyvumas. Visada galima rinktis kartingus, važinėjimą vandens slidinėmis ar kitas panašias veiklas. Galų gale, tai tik padidins to gero steiko skonį, kurį ragausite po visų veiklų.

3. Apsirijimas
Tai nėra būtina. Tačiau nepamirškite, kad jaunikiui reikia atotrūkio, poilsio ir, žinoma, riebalų! Padirbėkite ir atlikite mini tyrimą internetu - iekšokite geriausių restoranų, kepsninių, sporto barų. Pasirinkimus derinkite prie dalyvaujančių pajėgumų. Pavyzdžiui, rinkitės pigesnį variantą, kur visi galės užsisakyti ir užkandžių, ir patiekalą. O jei varžote save dar labiau - rinkitės vietą, kurioje galėsite patys pasirūpinit gardžia mėsa ir užkandžiais. Juk grilinimas, kepimas irgi yra gera veikla, kurios metu galima atsipalaiduoti.

4. Godumas
Lošimas iš pinigų. Lietuvoje, žinoma, sunkiau, nei Amerikoje, kurioje tiesiu taikymu galima vykti į Las Vegasą. Tačiau paieškojus ir čia galima rasti gerų lošimo namų. Tikriausiai užtruksite tik kelias minutes internete ir jau rasite atsakymą kur galite nueiti palošti ir išlenkti bokalą kartu su visais bičiuliais, kurie išlydi jaunikį į monogamijos pasaulį.

5. Rūstybė
Rūstybė, žinoma, bus sužadėtinės privilegija, jei viską sugadinsite ar įsivelsite į nepavydėtinas situacijas. Bernvakario idėjos ir jų įgyvendinimas dažniau turi daugiau nusileidimų, nei pakilimų santuokos klausimu. Nuotykių sudėtingumas gali svyruoti nuo pasmerktos santuokos iki geros istorijos, kuri liks tik tarp tų, kurie joje dalyvavo. Todėl labai svarbu:

1. Nerengti bernvakario naktį prieš vestuves;

2. Suprasti kur striptizo šokėjos, o kur pasileidusios merginos - tai labai skirtingi moterų tipai;

3. Sulaikyti jaunikį, jei jis artėja prie bet kurių iš nustatytų ribų peržengimo. Ir, žinoma, neprileisti artyn nuotakos!

6. Garbė
Prisiimti garbę už suorganizuotą puikų bernvakarį tikrai geras jausmas. Tačiau atminkite, kad vakaras tiesiog striptizo klube yra pasenęs, nuvalkiotas ir gali būti nuobodokas. Iškelkite kartelę aukščiau. Net ir turint labai ribotą biudžetą, savaitgalis už miesto leis bičiuliams atsipalaiduoti ir prisiminti visus kvailus jaunystės nutikimus drauge. Šiam planui reikės:

  • Planuokite iš anksto.
  • Išrinkite datą, kuri bus priimtina visiems.
  • Išsirinkite vietą.
  • Suderinkite realistišką biudžetą ir paskirstykite jį bilietams, maistui, nuomai, alkoholiui, bernvakario dovanoms ir kitoms išlaidoms.
  • Atsisakykite teminio vakarėlio idėjos - palikite tai universiteto studentėms.


7. Pavydas

Pinigų klausimas. Ne visi jūsų draugai turės tokį patį kiekį pinigų, kurį galės paskirti bernvakariui. Todėl išnaksto pasitikslinkite, kiek bičiuliai galės išleisti vakarėlio organizavimui. Jei jūs galite sau leisti kelionę į Berlyną, nereiškia, kad jaunikio pusbrolis ar brolis galės leisti tai sau. Patikėkite, gerą bernvakrį galima suorganizuoti ir be kosminių išlaidų. Todėl tiesiog susėskite kartu ir planuokite nebijodami pasakyti, kad šio negaliu sau leisti, bet vietoj to siūlau aną.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 4+7=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")