Kaip atsisiųsti ir perkelti muziką į telefoną?
Kaip atsisiųsti ir perkelti muziką į telefoną?
Anksčiau mobilieji telefonai buvo skirti skambinti, kiek vėliau atsirado galimybė siųsti SMS žinutes, o šiuo metu telefonų galimybės labai panašios kaip kompiuterių, kai kuriose situacijose net ir aplenkiant juos. Todėl nenuostabu, kad kyla klausimas, kaip atsisiųsti ir perkelti muziką į telefoną, išnaudoti visas jo mobilumo galimybes.
Pradėti reikėtų nuo to, kad muzikos atsisiuntimas ne visuomet yra legalus. Dėl šios priežasties vertėtų patikrinti šaltinį, iš kurio siunčiatės muzikinius failus. Be abejo, kai kurie autoriai mielai savo kūriniais pasidalina viešai, nereikalaudami jokio atlygio, tačiau didesnė dalis tikisi uždirbti parduodami albumus. Taigi, jei dėl savo šaltinio neabejojate ar nemanote, kad piratavimas yra blogai, tiesiog atsisiųskite failus į savo kompiuterį, įsiminkite atsisiuntimo vietą ir pasiruoškite perkelti juos į telefoną.
Muzikos perkėlimas į telefoną bene sparčiausiai atliekamas naudojantis specialiu duomenų kabeliu. Dažniausiai toks kabelis yra pridedamas perkant telefoną arba jį galima įsigyti papildomai. Vienas laido galas yra jungiamas į kompiuterio USB lizdą, kitas į telefono specialią jungtį, tačiau dauguma naujų išmaniųjų telefonų naudoja universalią micro USB jungtį, per kurią ne tik perduodami duomenys, bet ir vyksta įrenginio krovimas.
Prijungus telefoną laidu prie kompiuterio turėtų kompiuteryje atsirasti toks pats vaizdas kaip prijungus USB atmintinę. Žinoma, jei telefone nereikalaujama atlikti specialių pasirinkimų, nustatymų. Prijungtoje atmintinėje (telefone) reikia rasti aplanką, kurio pavadinimas kuo nors susijęs su muzika. Dažniausiai tai bus katalogas „Music“, „Muzika“, „Sounds“ ar panašiai (gali skirtis priklausomai nuo gamintojo, šalies, nustatymuose naudojamos kalbos ir kitų savybių). Į šį aplanką tiesiog pervilkite atsisiųsta muziką ir telefone jau turėtumėte ją matyti bei turėtumėte galėti ją atkurti.
Kitas puikus būdas perkelti muziką į telefoną – išimti jame esančią atminties kortelę (jei tokia yra) ir į ją įkelti muzikos failus, dainas. Norint pasinaudoti tokia galimybe būtina kompiuteryje turėti kortelių skaitytuvą bei, greičiausiai, teks pasirūpinti adapteriu, kadangi telefone įprasta matyti microSD tipo atminties korteles, o kompiuteriai skaito kiek didesnes SD korteles. Tačiau jei pirkote microSD kortelę, kažkur namuose turėtumėte rasti ir adapterį, kadangi beveik visuomet mažytės atminties kortelės parduodamos su patogiais adapteriais. Atvėrę kortelės duomenis taip pat turėtumėte rasti aplanką, skirtą muzikos failams, o toliau viskas taip pat, kaip ir prijungus telefoną prie kompiuterio laidu.
Dėl didėjančių telefonų galimybių kompiuterių gamintojai rūpinasi patogumu, todėl nešiojamuose kompiuteriuose vis dažniau sutinkama Bluetooth duomenų perdavimo sistema, kuri yra kone kiekviename naujasniame mobiliajame telefone. Per Bluetooth taip pat galima siųsti failus, ne išimtis ir muzika. Tiesa, tokios galimybės nesuteikia iPhone telefonai, kuriuose Bluetooth ryšys skirtas ne failų dalijimuisi, o patogesniam bendravimui, priedams. Per Bluetooth persiųsti muzikos failai iš kompiuterio atsidurs ne telefono muzikos aplanke, bet, greičiausiai, atsisiuntimuose („Downloads“). Juos galėsite perkelti jau naršydami po telefoną, naudodami Jūsų telefone esantį bylų tvarkytuvą.
Tačiau gali kilti klausimas kaip atsisiųsti muziką į telefoną jei po ranka nėra kompiuterio. Tokią galimybę turite jei telefone naudojatės internetu. Tiesiog atverkite mobiliojo įrenginio naršyklę, apsilankykite toje interneto svetainėje, iš kurios įprastai siunčiatės muziką ir atsisiųskite ją tiesiai į savo telefoną. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad siunčiantis muziką tiesiai į telefoną be kompiuterio, verta naudotis ne mobiliaisiais duomenimis, kurie yra stipriai apriboti arba brangiai apmokestinti, bet WiFi, prisijungus prie namuose esančio maršrutizatoriaus ar kurioje kitoje vietoje – tai gali padėti sutaupyti pinigų.
Kuomet jau žinote kaip atsisiųsti ir perkelti muziką į telefoną ar kaip ją atsisiųsti tiesiai į telefoną, pats laikas išnaudoti visas telefono funkcijas, už kurias sumokėjote įsigydami aparatą. Muzikos klausimas – viena iš jų, tačiau verta nepamiršti ir to, kad kiekvienos funkcijos naudojimas trumpina telefono baterijos gyvavimo laiką, todėl jei žinote, kad dienos pabaigoje Jums aktyviai reikės naudotis telefonu, pavyzdžiui laukia ilgas pokalbis ar teks pasinaudoti navigacija, neįsijauskite ir muzikos klausimą apribokite.
Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.
Komentarai:
Komentuoti: