Kaip atsisiųsti knygų internetu?

Grupė: INTERNETAS

Nors neretai ir skundžiamasi, kad knygų skaitomumas sumažėjęs, o knygas iš jaunimo gyvenimo stumia kompiuteris, iš tiesų tai nėra visiška tiesa. Net ir kompiuterių naudotojai mielai skaito knygas, tačiau naudojasi galimybe sutaupyti ir renkasi knygas internetu. Šios dažnai yra pigesnės, kartais galima rasti ir visai nemokamų, o be to, nereikia eiti į biblioteką, knygyną, tereikia žinoti kaip atsisiųsti knygų internetu.

Knygų atsisiuntimas nėra sudėtingas, tačiau reikia žinoti, kad ne visos, o ypač naujausios, knygos laisvai prieinamos interneto erdvėje. Siekiant rasti knygą reikėtų žinoti jos autorių, pavadinimą, taip pat paieškoje verta nurodyti ir failo tipą (dažniausiai knygos pateikiamos PDF formatu) – taip rezultatų pasieksite gerokai greičiau, kadangi Jums bus iš karto siūlomas knygos atsisiuntimas ar nuoroda į nutolusį failą, bet ne knygos aprašymas, recenzija, kurias dažniausiai siūlo internete atliktos paieškos.

Toks paieškos būdas yra tinkamas, kuomet neturite pamėgtos interneto svetainės, serverio, kuriame talpinamos viešai prieinamos knygos. Norėdami atrasti tokią vietą turėtumėte ieškoti ne konkrečios knygos, tačiau panaudoti bendresnius raktažodžius, pavyzdžiui nemokamos knygos, knygos atsisiuntimui ar panašius. Taip rasite bent keletą vietų internete, kurios siūlo parsisiųsti knygų. Kaip atsisiųsti knygų internetu iš konkrečios svetainės pasakyti sunku, kadangi kiekvienoje svetainėje galioja savita tvarka. Vienose interneto svetainėse rasite daugybę nemokamų knygų, kurioms parsisiųsti tereikės paspausti aktyvią nuorodą, kitose teks užsiregistruoti ir sekti viduje esančius nurodymus.

Ieškantiems angliškų, populiarių knygų gana didelį pasirinkimą tiek mokamai, tiek ir nemokamai siūlo bene garsiausia pasaulyje elektroninė parduotuvė Amazon, kuri specializuoja būtent knygų srityje, nors prekiauja ir įvairiais kitokiais daiktais. Čia esančios knygos ne tik skirtos skaityti kompiuteriu, bet taip pat ir specialiais įrenginiais, vadinamais elektroninių knygų skaityklėmis.

Nesvarbu kokiu būdu žadate skaityti elektroninę, parsisiųstą knygą, atkreipkite dėmesį ar siunčiatės tikrai knygą, o ne užkrėstą programinę įrangą. Atsisiuntimo metu visuomet atidžiai paskaitykite instrukcijas, nespauskite pirmo pasitaikiusio mygtuko ekrane, nes labai dažnai po įvairiomis atsisiuntimo nuorodomis slypi reklama. Taip pat, neatnaujinkite savo kompiuterio programinės įrangos jei tai siūlo atsisiuntimo svetainė, tokie atnaujinimai neretai tėra tik apgaulė, po kurios Jums rūpės ne kaip parsisiųsta knyga, o kaip ištrinti virusus. Taigi, būkite atidūs ir mėgaukitės viešai dalinamomis nemokamomis knygomis, nesitikėdami pačių naujausių, brangių knygų už dyką.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 2+2=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")