Kaip išsirinkti moteriškus kvepalus pagal amžių?

Kiekviena moteris žino, kaip sunku pasirinkti tinkamą kvapą kasdienybei ar ypatingoms progoms – dažniausiai atkreipiame dėmesį į sezoniškumą, kvapo intensyvumą ir tam tikrus natų derinius bandome priderinti prie savo asmenybės. Vis dėlto, teigiama, kad yra ir kitų veiksnių, turinčių įtakos mūsų pasirinkimui, kurie priklauso nuo amžiaus. Nors kalbėti apie moterų amžių nemandagu, visgi, atsižvelgusios į savąjį, galite atrasti naujų, Jums patiksiančių kvepalų idėjų.

Paauglės. Paauglių pasirinkimui daug įtakos turi bendraamžiai ir jų grupių identitetas, todėl joms dažniausiai patinka žinomi kvepalai, tokie kaip One Direction ar Beyonce – jie dėmesį patraukia dėl patrauklaus pavadinimo, o po to pradžiugina ir prieinama kaina. Merginoms, kurios nemėgsta eiti išvien su minia, turėtų patikti gaivūs, energija spinduliuojantys kvepalai – jų tikrai pavyks atrasti pačių įvairiausių.

20 metų merginos. Šiame amžiuje merginoms vis dar norisi sekti žurnaluose ir televizijoje šmėžuojančių įžymybių gyvenimą, šiek tiek jį kopijuoti ir tuo pačiu svajoti apie amžiną meilę. Tad jas turėtų sužavėti tualetinis vanduo Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss – šie kvepalai tarsi patys pasakoja apie neteisėtas mintis, pavogtus slaptus žvilgsnius, stiprų širdies plakimą ir nejučia primena nepakartojamą Romeo ir Džuljetos istoriją.

30 metų sulaukusios moterys. Trisdešimtmetės kur kas daugiau dėmesio skiria tinkamų kvepalų medžioklei, tad jas dažniausiai sužavi subtilūs, šiek tiek gurmaniški ir moteriškumą pabrėžiantys aromatai. Vienas iš jų - kvapusis vanduo Versace Bright Crystal Absolu, kuris puikiai tiks savimi pasitikinčioms ir puikiai viliojimo meną išmanančioms moterims. Šie ir kiti originalūs kvepalai gera kaina parduodami Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.

40 metų sulaukusios moterys. Šios damos renkasi aromatus, kurie pabrėžia jų subtilumą ir patinka jų antrosioms pusėms. Kvapusis vanduo Tom Ford Black Orchid – vienas iš tokių pasirinkimų, kadangi šie kvepalai suteikia prašmatnumo įspūdį ir puikiai tinka tuomet, kai trūksta ypatingo akcento romantiškoms akimirkoms.

50 metų moterys. Dailiosios lyties atstovės, puikiai išmanančios gyvenimo ir kvepalų pasirinkimo subtilybes, dažnai nusprendžia, kad pats metas pagalvoti apie kvepalus, kurie joms pačioms suteiktų emocinį pakilimą ir šilumos jausmą. Kvapusis vanduo Versace Crystal Noir šiuo atveju bus vienas geriausių aromatų, kuris dažniausiai siejamas su itin moteriškomis asmenybėmis, kurioms nestinga nei tikėjimo savo jėgomis, nei rafinuoto žavesio.

60 metų sulaukusios moterys. Šios damos neabejingos praeitį menantiems, subtiliems aromatams, kurie susižavėjimą joms keldavo ne vieną dešimtmetį. Kvapusis vanduo Tom Ford Venetian Bergamot, įkvėptas parfumerijos istorijos, bus vienas geriausių pasirinkimų moterims, kurios visuomet stengiasi pabrėžti savo unikalų stilių ir nuolat stengiasi atrodyti žavingai. Juose susiliejantys prašmatnūs ingredientai pakvies į kelionę laiku ir sužavės prabanga alsuojančiu ilgai išliekančiu aromatu.

Visi šie patarimai tikrai nėra nesulaužomos taisyklės, tad priklausomai nuo savo asmenybės, drąsiai galite išbandyti ir kitai amžiaus kategorijai priskiriamus gaminius – gamintojai vis dažniau siūlo tiek vyrams, tiek moterims tinkančių kvapų, tad pase esantys duomenys jiems tikrai nėra rodiklis. Vis dėlto, kvepalų asortimentas šiuo metu yra itin gausus, tad jeigu šiuose aprašymuose atradote save – kur kas paprasčiau išsirinksite kasdien Jus lydėsiantį aromatą.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Komentarų dar nėra. Būkite pirmi!

Komentuoti:

Kiek bus 9+1=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")