Kaip tapti turtingu, milijonieriumi?

Grupė: DARBAS, VERSLAS

Kaip tapti turtingu, milijonieriumi?

Dažnai pagalvojama kaip tapti turtingu, milijonieriumi ar net milijardieriumi, tačiau mintys būna tik paviršutiniškos, nesigilinama į realias galimybes, kurias iš tiesų turi kiekvienas žmogus. Tereikia tinkamai pakreipti savo planus ir žinoti keletą esminių dalykų, galinčių padėti greičiau tapti turtingu.

Pirmas žingsnis siekiant tapti turtingu – tikslo išsikėlimas. Turtingu netapsite, jei nesugalvosite, kiek norite uždirbti, kokios vertės turtą norite valdyti. Taip pat reikėtų nustatyti ir datą, padėsiančią siekti tikslo. Tai bus įrodymas, kad į savo norą žvelgiate rimtai. Nusistatę tikslą jį kur nors, geriausia matomoje vietoje, užsirašykite, kad kiekvieną dieną galėtumėte jį matyti ir tai paskatintu Jus produktyviau dirbti.
Kalbant apie tikslą vertėtų jį išsikelti pakankamai didelį, tačiau neperlenkti lazdos, pavyzdžiui milijono eurų atlygis per metus po 10 metų yra pakankamai realus tikslas, tuo tarpu milijonas eurų jau po mėnesio, daugeliu atvejų, yra nerealus tikslas, kurio įvykdyti gali ir nepavykti, dėl ko vėliau bus apmaudu, nebesinorės siekti turtų ir milijonieriaus statuso.

Išsikėlus tikslą metas imti jo siekti. Siekiant įgyti kažkokį turtą reikia turėti santaupų, todėl norėdami tapti turtingais ir net kai jais tapsite privalote taupyti. Geriausiai taupymui paskirti ne konkrečią sumą, bet dalį pajamų. Tarkime, skirkite 10% savo gaunamų pajamų taupymui. Vėliau, atsižvelgiant į savo poreikius ir norus, šį procentą galima pakeisti. Žinoma, parankiausia jį padidinti.

Išleisti sutaupytus pinigus kelionėms ar bereikšmiams pirkiniams – nekoks pasirinkimas, daug naudingiau juos investuoti. Tai gali būti bet kas: nekilnojamas ar kilnojamas turtas, įnašas į verslą, akcijų įsigijimas, svarbu tik, kad ta veikla būtų Jums įdomi ir pelninga. Deja, pelningumą iš anksto nuspėti gana sunku ir dėl to kyla rizika, kuri ne vieną priverčia nudegti ir viską pradėti iš naujo. Pradėti iš naujo nėra labai blogai, nes tai suteikia šiokių tokių žinių, išmoko gebėti kristi ir vėl kilti, svarbiausia, nenuleisti rankų ir neatsisakyti savo tikslo tapti milijonieriumi.

Radus Jums patinkančią veiklą, kuri neša pinigus vertėtų galvoti apie jos plėtrą, stengtis gaunamas pajamas investuoti, o ne kaupti. Nepamirškite, kad Jūsų turtas ne tik grynieji pinigai, bet ir įmonė, jos akcijos, įranga ar net sandėlio likučiai, kurių nespėjote išparduoti sezono metu. Be abejo, kartais grynieji pinigai taip pat labai svarbūs, ypač jei Jūsų veikla yra pagrindinių Jūsų pajamų šaltinis.

Siekdami savo tikslo žmonės dažnai padaro vieną didelę klaidą – tampa priklausomi nuo darbo, skiria jam daugiau dėmesio nei sau ar savo artimiesiems, dėl ko turtai vėliau nebeteikia tiek džiaugsmo kiek tikėtasi, ima kelti įvairių rūpesčių. Ne veltui sakoma, kad už pinigus laimės nenusipirksi. Iš tiesų, pinigai, ypač didelės jų sumos, gali atnešti ir nemažai nelaimių, jei jais nebus mokama tinkamai pasinaudoti. Taigi, galvodami kaip tapti milijonieriumi, turtingu žmogumi, nepamirškite būti ir paprastu, maloniu bei kitiems draugišku žmogumi.

Kaip jau galėjote suprasti, turtingu netapsite jei dirbsite kažkam. Be abejo, gavę vadovaujamas pareigas uždirbsite galbūt ir viliojančiai didelę, stabilią sumą pinigų, tačiau tikrus turtus garantuoja tik investicijos, savas verslas. Be viso to, sakoma, kad pinigai mėgsta pinigus, todėl kas jų turi daug, tas gali jų turėti dar daugiau, tad pasistenkite pasiekti savo tikslo ir vėliau jį galėsite kilstelėti, o siekti naujojo bus daug lengviau.
Dar vienas dalykas stabdantis turtų didėjimą yra baimė rizikuoti. Verslas paremtas rizika ir kuo ji didesnė, tuo didesnis ir galimas pelnas (dažniausiai). Bijodami rizikuoti žmonės vengia skolintis, investuoti į mažiau žinomas veiklų sritis. Taigi, jei nelabai bijote rizikuoti Jūs turite pranašumą – esate vienas iš tų, kurie turi šansų pasiekti geresnių rezultatų, greičiau ir labiau praturtėti, tad išmėginkite ir panaudokite šią savo savybę turtėdami. Žinoma, šiek tiek atsargos, sveiko proto ir investicijų įvertinimų nepamaišytų, bet per ilgai negalvokite, kad idėjos kas nenugvelbtų ir netaptų turtingas vietoj Jūsų.

Imate kristi? Mažėja Jūsų pajamos ir vietoj to, kad galvotumėte kaip tapti turtingu, turite galvoti kaip išsilaikyti? Kreipkitės pagalbos į specialistus. Neretai žvilgsnis iš šono, turint patirties prikeliant krentančius verslus ar žemyn lekiančias investicijas, padeda atsistoti ant kojų, nepriverčia bankrutuoti, pradėti visko iš naujo ir suteikia daugiau patirties, žinių versle ar investicijose. Aišku, ne visa pagalba tikrai yra naudinga, todėl tai gali būti Jūsų dar viena investicija, rizika.

Dirbkite ir taupykite, raskite Jums įdomią sritį, investuokite, išsikelkite tikslus ir po kurio laiko jau būsite turtingi, galėsite dalinti patarimus kitiems žmonėms, kurie taip pat kaip ir Jūs nori praturtėti, tapti milijonieriais, o gal net ir milijardieriais. Svarbiausia – nestovėkite vienoje vietoje, judėkite pirmyn ir kilkite.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

R2021-07-16, 15:10 1. Taupyti iki buto kainos. 2. Stebeti, kaip greitai tirpsta jusu pinigai del infliacijos. Suprasti, kad is algos turtingu niekada nebusi. 3. Vejantis perkamaja galia, neisvengiamai investuoti, pirkti nekilnojama turta, investuoti i fondus, akcijas ir pan... Bet sito milijonieriumi tapti neuztenka, labiau neimanoma, nes juo tapti reikia dirbti vos ne 24 valandas per para, 365 dienas per metus. Dirbti ne kitam, o sau, tai kas patinka. Tokia busena gali pasiekti, speju, zmogus, kuris atsidure beviltiskoje situacijoje, dugne, bet labai sumanus ir kad iseiti is situacijos, kai prispaudzia bedos, meta visas pastangas atsistoti. Tai alinantis, juodas darbas, kuri atlaikys, speju, niekas. Buna isskirtiniai atvejau, kai tikslo siekia keli kolegos; zmogus entuastingai dirba ir tai tampa jo gyvenimo keliu, tai nesa nemazas pajamas; zmogus mate turtingus, jie atrode jam vos ne dievai ir atrode ju lygi pasiekti neimanoma; esi valdzioj ir tau bankai siulo stebuklingus variantus kaip is minimaliu palukanu ar per nekilnojama turta saziningai tapti turtingu; ir pan. Minetus tokius zmones galima suskaiciuoti ant pirstu, juos mes zinome, ju saujele. O likusiems, praktiskai visiems, tai tas alinantis juodas darbas. Net jei pavyks dali kovos laimeti, atsipalaiduosit ir vel viskas subliuks. Zmogui tikrai turi kazkas nutikti, ar darboviete grasina ismest is darbo, kuriam aukojo daugybe metu, ar atejo laikas, kai suprato, kad dabar arba niekada. Sunku pasakyti, bet ar tai verta, spresti kiekvienam. Speju verta, nes po baisios nakties, kupinos itampos ir nualintos sveikatos, sako ateina ausra, ir jai atejus, atroso, lyg nieko ir nebuvo, visas gyvenimas ir yra idomi daug nuotykiu turinti kelione, kurioje ivykiai sprenziasi vos ne paskutine minute.
Ruta2018-02-08, 11:56 Vienas geriausiu mano kada girdetu patarimu - stengtis uzdirbti, o ne taupyti. Daznas zmogus leidzia savo vertinga laika karpydamas ar lygindamas akcijas. Taipogi, perkant akcijas ir investuojant i pensiju fondus pinigai uzdirba pinigus. Sia veikla galima uzsimti net nerizikuojant, neskiriant tam jegu ir laiko. Kaip ir mineta straipsnyje, galima uzdirbti skiriant kokius 10uo menesinio atlyginimo ir juos investuoti i akciju birza. Protingai investavus, pajamos po truputi dides, skaiciuojant normalu atlyginima ir uzdirbtus pingus is akciju. Manau ir pensijai taip galima susitaupyti, nes toliau galite gauti pinigu is akciju birzos. Jeigu uzdirbate labai nedaug arba sunku susitaupyti, siulau pasimti paskola.

Komentuoti:

Kiek bus 6+9=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")