Kaip pagerinti erekciją, padidinti potenciją?

Grupė: ŽMONĖS

Didelė nelaimė vyrams, kuomet sutrinka jų itin svarbios kūno dalies funkcijos. Tačiau nuleisti rankų nevalia ir metas imtis tam tikrų veiksmų, kurie gali pagerinti erekcija, padidinti potenciją. Nors visuomet rekomenduojama pirmiausiai apsilankyti pas medikus, tačiau žinant kaip tai nemalonu, galima pradžioje apsieiti ir be to, vadovaujantis tam tikrais pratimais bei vartojant tam tikrus maisto produktus.

Viena produktų grupė, kuri aktuali klausiantiems kaip pagerinti erekciją, padidinti potenciją yra riešutai. Vyrų taip pamėgti žemės riešutai, kurie yra puiki užkanda prie alaus, šioje situacijoje nepagelbės taip, kaip gali pagelbėti graikiniai bei kedro riešutai. Stiklinė tokių riešutų kiekvieną dieną padės pasiekti norimo rezultato. Žinoma, vien riešutais potencijos stipriai nepadidinsite, erekcijos iki tobulos nepagerinsite, reiks skirti šiek tiek daugiau pastangų.

Tęsiant apie maisto produktus, vertėtų savo dienos racione vartoti daugiau daržovių, tarp kurių morkos, svogūnai, česnakai, paprikos (tiek saldžiosios, tiek ir aitriosios), burokėliai. Daržovės kartu ne tik padidins potenciją, bet taip pat ir sustiprins imuninę sistemą, o šie du dalykai kartu labai glaudžiai susiję. Jei nesate vegetaras ar veganas, norėsis mėsos, tai normalu, todėl daržoves geriausiai valgyti su neriebia raudona mėsa. Tiesa, jei nesate aštrių patiekalų mėgėjas, turite problemų su skrandžiu, virškinimo sistema – atsisakykite ir aštrių daržovių (aitriųjų paprikų, česnakų), nes rezultatai gali būti priešingi nei tikėsitės. Geriausias gėrimas siekiant pagerinti erekciją – pomidorų sultys, tad po pietų, ryte ir vakare išgerkite po stiklinę tokių sulčių, o romantiškam vakarui galite nevengti vienos ir tik vienos taurės raudono sauso vyno.

Siekiant geresnių rezultatų ir ieškant efektyvesnio atsakymo kaip padidinti potenciją, pagerinti erekciją vertėtų pasigaminti ir liaudies medicinoje vertintų mišinių, mikstūrų. Viena iš jų susideda iš beržų pumpurų, jonažolės, ramunėlių žiedų bei darželinio šlamučio (visų po 100 gramų) susmulkintų, sumaišytų ir sandariai laikomų stikliniame inde. Vakare šio mišinio vieną valgomąjį šaukštą reikėtų užpilti puse litro verdančio vandens ir palikti pastovėti 15-20 minučių, vėliau viską perkošiant audiniu ir nuspaudžiant. Dar šilto gėrimo stiklinėje (pusėje viso užpilo) reikia ištirpinti vieną arbatinį šaukštelį medaus ir šį tirpalą išgerti. Po jo nieko negalima nei valgyti, nei gerti. Likusį tirpalą reikia pasišildyti ryte, vėl ištirpinti šaukštelį medaus jame ir išgerti. Visas gydymas trunka tol, kol išgersite visą žolelių ruošinį, o jį suvartojus vertėtų keletą metų, dažniausiai sutinkama rekomendacija – 5 metai, palaukti ir tik tada kartoti, jei bus poreikis.

Visus vartotinus tirpalus, maisto produktus geriausia kombinuoti su fiziniais pratimais, kurie padės dar greičiau atsikratyti galvoja besisukančios minties, kaip pagerinti erekciją, padidinti potenciją ir tęsti pilnavertį gyvenimą.

Vienas įdomesnių ir, laikoma, efektyvesnių pratimų vadinamas dulkių siurbliu. Tai pratimas, kurio metu reikia atsisėsti, šiek tiek pasilenkti į priekį, o savo sėdmenimis, raumenimis, kurie yra arčiausiai Jūsų intymiausių vietų, bandyti surinkti, sutraukti į save įsivaizduojamas dulkes ar kruopas, pasijusti, lyg būtumėte dulkių siurblys. Tokį pratimą turėtumėte atlikti keletą kartų ir pailsėti, vėliau, kuomet prie jo įprasite, kartoti keletą kartų per dieną po kelias minutes. Išbandžiusieji šį pratimą teigiamus pokyčius pajunta jau po kelių dienų.

Net ir paprasčiausia tiltelio pratimo, kurį žino net vaikai, versija padeda gerinti erekciją. Atsigulkite ant nugaros, kelius sulenkite tiek, kad galėtumėte pėdas padėti ant žemės. Ištieskite rankas į šonus ir bandykite pakelti dubenį. Kartokite šį pratimą 10 kartų. Pradžioje galima vieną kartą per dieną, po poros dienų – bent du kartus per dieną.

Bėgimas vietoje – dar vienas naudingas pratimas siekiantiems padidinti potenciją. Atsistokite visiškai tiesiai, šiek tiek sulenkite kojas per kelius ir pradėkite bėgti vietoje, tačiau taip, kad pėdos nepakiltų nuo žemės (pakilti gali tik kulnai). Čia judėti turėtų tik kojos per kelius. Tokio bėgimo trukmė – 1 minutė, o per dieną reikėtų pabėgioti ne mažiau nei 2 kartus.

Sukdami sau galvą kaip pagerinti erekciją, padidinti potenciją dažniausiai apie tai pasitarsite ir su savo antrąją pusę. Verta žinoti ir tai, kad moteris taip pat labai svarbi šioje situacijoje. Moterims, norinčioms pagelbėti savo vyrams, reikėtų suteikti galimybė vyrui pasitikėti savimi, padėti lytinių santykių metu ir pamiršti šaltumą, parodyti savo aistrą ir norą. Tai ginklas, kuris gali padėti daug labiau nei bet kokie minėti pratimai, ne visiems patinkančio skonio ir kvapo tirpalai ar mišiniai, brangūs riešutai ir vaisiai bei daržovės. Dėl šios priežasties vyrai, pajutę galimas potencijos problemas, turėtų nuoširdžiai pasikalbėti su savo nuolatine partnere, o ne bandyti tyliai ir savarankiškai tai spręsti.

Jei matote netikslumų, klaidinančios informacijos ar norite tinkamai papildyti konkretų straipsnį visiems įdomia informacija, rašykite mums el. paštu info@kaip.lt.

Komentarai:

Julija2017-08-31, 22:03 Suprantama, kad vaistai iškart neduos jokio rezultato, tačiau reikia pagalvoti ir apie alternatyvas. Dabar jau itin garsios PRP procedūros, suprantama, kad jos iškart irgi neduos rezultatų, bet jos kaip skaičiau daro didesnį poveikį, o ir yra natūralios, nes daromos kažkaip su pačio vyro krauju.

Komentuoti:

Kiek bus 7+2=?  (patikrinimas, ar formą pildo ne "robotas")